The Sims 3 Movie Stuff

%70indirim
348,49 TL
104,55 TL
The Sims 3 Movie Stuff ile Sim'lerinizi film yıldızlarına dönüştürün! Bu paket, Hollywood tarzı kıyafetler ve dekorlarla Sim'lerinizi süsleyerek, evlerinizi birer film setine çevirmenize olanak tanır. Hemen Durmaplay'den uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajıyla The Sims 3 Movie Stuff'u satın alın ve Sim'lerinizin yaşamlarına sinema büyüsünü katın. Kolay ve güvenli alışveriş imkanıyla bu eşsiz ek pakete hemen sahip olun!

  The Sims 3 Movie Stuff ile Sim'lerinizi Film Yıldızlarına Dönüştürün

  The Sims 3 Movie Stuff, Sim'lerinizi Hollywood yıldızlarına dönüştürmenize olanak tanır. Bu özel ek paket, film temalı kıyafetler ve dekorasyonlarla Sim'lerinizin yaşamlarını birer film setine çevirir. Sim'lerinizin hayatına sinema büyüsü katmak için bu muhteşem paketi keşfedin.

  Hollywood Tarzı Kıyafetler

  The Sims 3 Movie Stuff, Sim'lerinize Hollywood'un ışıltılı dünyasından ilham alan kıyafetler sunar. Kırmızı halıya çıkmaya hazır kıyafetler, süper kahraman kostümleri ve eski dönem film kostümleri ile Sim'lerinizi baştan yaratın. Her karaktere uygun kıyafet seçenekleri ile Sim'lerinizi sinema yıldızları gibi giydirin.

  Film Temalı Dekorasyonlar

  Sim'lerinizin evlerini film setlerine dönüştürmek için geniş bir dekorasyon yelpazesi mevcuttur. Western filmlerinden ilham alan salonlar, bilim kurgu odaları ve gotik korku temalı mekanlar ile evlerinizi sinema dünyasının büyülü ortamlarına dönüştürün. Her detayda sinema büyüsünü hissedin.

  Yeni Eşyalar ve Aksesuarlar

  Film temalı eşyalar ve aksesuarlar ile Sim'lerinizin yaşam alanlarını zenginleştirin. Özel mobilyalar, dekoratif aksesuarlar ve temalı objelerle Sim'lerinizin evlerini kişiselleştirin. Sinema büyüsünü her köşede yaşayın ve Sim'lerinize benzersiz bir yaşam alanı sunun.

  Uygun Fiyat ve Hızlı Teslimat Avantajı

  The Sims 3 Movie Stuff'u Durmaplay'den uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle satın alın. Güvenli ödeme yöntemleri ve anında teslimat avantajıyla, bu film temalı ek pakete hemen sahip olabilirsiniz. Kolay ve güvenli alışveriş imkanı sunan Durmaplay, oyun severler için en iyi tercihtir.

  Kolay ve Güvenli Alışveriş

  Durmaplay, uygun fiyat ve güvenilir alışveriş imkanı sunarak oyun severlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. The Sims 3 Movie Stuff'u hemen satın alın ve Sim'lerinize sinema büyüsünü yaşatın. Hollywood tarzı kıyafetler ve film temalı dekorasyonlarla Sim'lerinizin hayatına renk katın!

  The Sims 3 Movie Stuff ile Sim'lerinizi film yıldızlarına dönüştürün ve onların yaşamlarına sinema büyüsü katın. Durmaplay'den hemen şimdi satın alın ve bu eşsiz ek paketin keyfini çıkarın!

  Τρέχουσες Ειδήσεις και Ανακοινώσεις
  Πώς μπορούμε να βοηθήσουμε;
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Πρόσφατα επισκεφθείτε
  Yükleniyor...