Fortnite 250 TL V Papel

275,00 TL
Fortnite 250 TL V Papel satın alma işleminden sonra Razer Gold olarak teslim edliir. Fortnite 250 TL V Papel Razer Pin seçilerek aktif edilebilir. Fortnite 250 TL V Papel aktivasyonundan sonra hesabınıza 250 TL gelecektir.
  Fortnite Hakkında

  Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen 5 Temmuz 2017 tarihinde satışa sunulan fortnite, co-op türü online hayatta kalma oyunudur.

  Fortnite Oynanış ve Modları

  Fortnite'ta oyuncular tek başlarına veya dört kişilik gruplar halinde bir çok görevi yerine getirerek hayatta kalmaya çalışmaktadır. Klasikleşen Battle Royale mod oyunlarına ek olarak bir şeyler inşa ederek taktiksel farklılıklar oluşturuyor. Oyunda Save the World, Fortnite Battle Royale ve Kreatif adında üç farklı mod bulunmaktadır. 

  Save the World: Oyundaki amacınız zombi benzeri yaratıklarla savaşarak rast gele oluşturulan haritalarda hem kaynak toplamak hem de görevin gerektirdiği yapıyı inşa etmeye çalışıyorsunuz.

  Battle Royal: 100 kişi aynı haritaya atılıyor ve hayatta kalan son takım veya son kişi olmaya çalışıyorsunuz. Yine bu modda da inşaat özelliğini kullanarak yapılar inşa edebilir ve düşanlarınızdan korunabilirsiniz.

  Kreatif mod: Arkadaşlarınızla hayalinizdeki Fortnite haritasını inşa edebilirsiniz. Tamamen size ait olan adada yarış ve savaşlar yapabilirsiniz.

  Fortnite V-Papel nedir? Fortnite V-Papel ne işe yarar?

  V-Papel, Fortnite'ta kullanılan oyun içi para birimidir. Bu para birimi ile kıyafetler, ifadeler, kaplamalar, kazmalar ve Savaş Biletleri gibi şeyleri satın alarak oyunu kişiselleştirebilirsiniz.

  Fortnite V-Papel kodları fiyatları ne kadardır ve çeşitleri nelerdir?

  Bu ürünlere şu an bulunduğunuz sayfanın üst kısmında bulunan benzer ürünler kısmından ulaşabilirsiniz veya Durmaplay arama kısmını kullanabilirsiniz. Bu şekilde Fortnite V-Papel fiyatlarını görebilirsiniz. Son zamanlarda çevrede Bedava Fortnite V-Papel, Ücretsiz Fortnite V-Papel gibi söylemlere rağbet etmeyiniz. Bu tip durumlardan dolayı üyeliğiniz bloke olabilir.

  En ucuz Fortnite 250 TL V Papel nereden satın alınır?

  Durmaplay.com sitemize üye giriş yaparak veya üyeliksiz olarak Fortnite 250 TL V Papel satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinizi ekleyin ve ardından ödeme yönteminizi seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Fortnite 250 TL V Papel fiyat bilgisi satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Kredi kartına taksitle veya Bitcoin ile Fortnite 250 TL V Papel satın alabilir miyim?

  Evet, Durmaplay.com sitemiz üzerinden kredi kartınız ile taksitli alışveriş yapmanız mümkündür. Tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium ile ödeme gibi kripto paranız ile ödeme yapabilirsiniz.

  Fortnite 250 TL V Papel nasıl aktif edilir?

  Fortnite 250 TL V Papel aktivasyon işlemi Epic Games üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Epic Games launcher üzerinden profil adınıza tıklayın ' Kod kullan ' kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan Fortnite 250 TL V Papel ekleme işlemini tamamlayabilirsiniz.. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Fortnite 250 TL V Papel nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz.

  Fortnite sistem gereksinimleri nedir?

  Minimum Fortnite Sistem Gereksinimleri 
  •   İşlemci: Intel Core i3 2.4 Ghz
  •   RAM: 4 GB
  •   İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  •   Ekran Kartı: Intel HD 4000
  •   Disk Alanı: 20 GB
  Önerilen Fortnite Sistem Gereksinimleri 
  •   İşlemci: Intel Core i5 2.8 Ghz
  •   RAM: 8 GB
  •   İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  •   Ekran Kartı: Nvidia GTX 660 ve AMD Radeon HD 7870 veya DX11 destekli bir ekran kartı
  •   Disk Alanı: 20 GB
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...