911 Operator

%87descuento
522,70 TL
69,69 TL
911 Operator satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. 911 Operator'da, gelen raporları hızla ele almak zorunda olan bir acil durum görevlisi görevini üstleniyorsunuz. Göreviniz yalnızca aramaları almak değil aynı zamanda duruma uygun tepki vermektir. Bazen ilk yardım talimatları vermek yeterlidir, diğer zamanlarda bir polis, itfaiye ya da sağlık görevlisinin müdahalesi bir gerekecektir.
  911 Operator Hakkında

  911 Operator, Jutsu Games tarafından geliştirilen ve Şubat 2017 tarihinde Games Operators, PlayWay S.A tarafından yayınlanmıştır. 911 Operator, bir simülasyon video oyunudur. 911 Operator oyununda, gelen çağrılarla hızla ilgilenmesi gereken bir acil durum görevlisi olarak oynayacaksınız. Oyunda, çağrıları cevaplayacak, değerlendirecek ve acil durumu yöneteceksiniz.

  911 Operator, bütün dikkatinizi vermenizi gerektiren bir oyun. Oyunda gelen çağrılara göre öncelikleriniz olmalı. Olayları aciliyetine ve ihtiyaç durumuna göre yanıtlamanız ve ekipleri doğru yönlendirmeniz gerekmektedir. Gelen çağrılarda çatışma, yangın, kaza gibi önemli durumlar varken ambulansı karnı ağrıyan birine göndermeniz doğru bir hareket olmayacaktır. Gelen çağrılarda gerçekleri ve geçersiz çağrıları ayıklamanız ve not etmeniz gerekecektir.  

  911 Operator, kaliteli görsellik ve grafik tasarımları ile oyunculara gerçekçi bir deneyim sunmaktadır. Kaliteli görsellik ve grafik tasarımlarıyla bütünleşen seslendirme ve ses efektleri ile de oyunculara heyecanlı bir dünya sunuyor. Stratejik ve yönetim becerilerinizi bir arada kullanmanız gereken bu heyecanlı dünyadan kopamayacaksınız.

  En ucuz fiyata 911 Operator nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak 911 Operator satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. 911 Operator Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile 911 Operator satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. 911 Operator fiyat bilgilisi ve 911 Operator indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  911 Operator cd key nasıl aktif edilir?

  911 Operator Steam key'i aktif edebilmeniz için steam hesabınızın olması gerekmektedir. 911 Operator aktivasyon işlemi steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız keyi steam launcher üzerinden 'Steamde ürün etkinleştir' kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan 911 Operator indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından 911 Operator oynayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan 911 Operator key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz. 

  911 Operator Sistem Gereksinimleri nedir?
   
  911 Operator Minimum Sistem Gereksinimleri
  •  İşletim Sistemi: Windows 7
  •  İşlemci: 2 GHz
  •  Bellek: 1024 MB RAM
  •  Ekran Kartı: 512 Mb
  •  Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  911 Operator Önerilen Sistem Gereksinimleri
  •  İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
  •  İşlemci: 3 GHz
  •  Bellek: 2048 MB RAM
  •  Ekran Kartı: 1024 Mb
  •  Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} personas están revisando este producto.
  Últimas visitas
  Cargando...