Diablo 3

%25descuento
696,93 TL
522,70 TL
Diablo 3 satın alma işleminizden sonra Battle.net CD key olarak teslim edilmektedir. Diablo 3 PC üzerinde kullanılabilir ve aktivasyon ve kurulum tamamen Battle.net üzerinden yapılmaktadır. Oyun EU versiyondur. Diablo 3 , aksiyon tabanlı rol yapma oyunlarını kullanicilar ile taniştıran serinin son oyunu olarak nitelendirilmektedir. Günümüzün klasik yakın üçüncü kişi görünümlü RPG’lerinden farklı olarak kendine has üst görünümlü üçüncü kişi açısını tercih ediyor.
  Diablo 3 Hakkında

  Blizzard’ın yapımcılığını üstlendiği Diablo serisinin 3. oyunu 2012 yılının Mayıs ayında oyuncuların kullanımına sunuldu. Çevrimiçi CO-OP rol yapma oyunu türündedir. İnternet bağlantısı gerektirir. Serinin diğer oyunlardan farkı ise bir çok yeniliği içinde barındırıyor olması. Yeni haritalar, düşmanlar ve boss’lar eklendi. En önemli özellik ise açık arttırma usulü ile item satın alabileceksiniz.

  Diablo 3’ün Hikayesi nedir?

  Diablo, Mephisto ve Baal olarak adlandırılan 3 büyük iblisin ruh taşları yok edileli 20 yıl olmuştur. İnsanlık herşeyi unutmuş ve hayat normal seyrine devam ederken cennet ve cehennem arasında büyük bir savaş patlar. Her iki tarafın gazabı ve şiddeti o kadar fazladır ki bu savaş insanların dünyasından bile hissedilmeye başlar. Sebepsiz ölümler, açıklanamayan olaylar kahramanımız Deckard Cain’i şüpheye düşürür ve olayların içyüzünü öğrenmek ister. Bunun için Tristram’a gelir. Başka bir iblisin dünyaya geldiğini düşünen Cain, Tristram Katedralinin yıkıntıları arasında ipuçları arar. Bu sırada cennet ve cehennem arasındaki savaş iyice kızışır ve Diablo’nun savaşı dünya topraklarına sıçrar. Gökyüzünden alevler içinde meteor düşer ve her yer ateş ve dumana boğulur. İşaretler açıktır. Diablo bir kez daha dünyaya gelmiştir.

  En ucuz Diablo 3 nereden satın alınır?

  Durmaplay.com sitemize üye giriş yaparak veya üyeliksiz olarak Diablo 3 satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinizi ekleyin ve ardından ödeme yönteminizi seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Diablo 3 fiyat bilgisi satın al butonunun hemen yanındadır. 
  Kredi kartına taksitle veya Bitcoin ile Diablo 3 satın alabilir miyim?
  Evet, Durmaplay.com sitemiz üzerinden kredi kartınız ile taksitli alışveriş yapmanız mümkündür. Tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium ile ödeme gibi kripto paranız ile ödeme yapabilirsiniz.

  Diablo 3 nasıl aktif edilir?

  Diablo 3 aktivasyon işlemi battle.net üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i blizzard launcher üzerinden ‘’Reedem a Code ‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan Diablo 3 indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, yükleme resimlerimiz mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Diablo 3 nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz.

  Diablo 3 sistem gereksinimleri nedir?

  Minimum:
  •   Sistem : Windows® XP/Vista/7
  •   İşlemci : Intel Pentium® D 2.8 GHz veya AMD Athlon™ 64 X2 4400+ ve üstü
  •   Ekran Kartı : NVIDIA® GeForce® 7800 GT or ATI Radeon™ X1950 Pro ve üstü
  •   Hard Disk :12 GB boş hafıza alanı
  Önerilen:
  •   İşletim Sistemi: Windows® Vista/7 (son servis paketli halleri)
  •   İşlemci: Intel® Core 2 Duo 2.4 GHz veya AMD Athlon™ 64 X2 5600+ 2.8 GHz
  •   Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® 260 veya ATI Radeon™ HD 4870 ya da daha iyisi
  •   Hafıza: 2 GB RAM
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Últimas visitas
  Cargando...