Instagram 100 Adet Türk Takipçi

31,90 TL
Instagram 100 Adet Türk Takipçi satın al, işlemi yaptıktan sonra tamamen Gerçek ve Türk kullanıcılardan oluşan bir takipçi hizmeti almaya başlayacaksınız. Gönderimler genellikle bir kaç saat içerisinde başlamaktadır. Bazı zamanlar Instagram güncellemesi söz konusu olduğu zaman 1-2 gün sürebilir. Takipçi sayısı bunlara göre azalabilir veya sabit kalabilir. Takipten çıkma durumlarına karşı size %25 fazla takipçi gönderiyoruz. Takipten çıkan olmazsa ekstra takipçi kazanmış olursunuz.
  Instagram Takipçi İçeriği Nedir?

  Instagram Takipçi tamamen Türk ve gerçek kullanıcılardan oluşur. Kesinlikle bot ve yabancı hesap bulunmamaktadır. Ayrıca sipariş oluştururken sadece instagram kullanıcı adı istenir. Şifre istenmediği için olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız.

  Instagram Takipçi Faydaları?

  Gerçek kullanıcılar ile takipçi adetini artırıp bir instagram fenomeni haline gelebilirsiniz. 
  Takipçi sayısı yüksek hesaplar keşfet bölümünde çıktığı için daha fazla takipçi, beğeni ve yorum alırsınız.

  Teslimat Aşaması

  Instagram 100 adet Türk takipçi satın alma işleminden sonra açılan kutucuğa Instagram kullanıcı adınızı doğru bir şekilde yazın. Yanlış yazılan kullanıcı adından dolayı işlemin düzeltilmesi mümkün değildir.

  Hızlı Teslimat

  Gönderimler genellikle bir kaç saat içerisinde tamamlanır. Bazen Instagram güncellemesi olduğundan dolayı zaman 1-2 gün sürebilir.

  Takipçi Kaybetme Önlemi

  Takip eden üyelerin gerçek kişi olmalarından dolayı sizi takibe devam etmeleri için içeriklerinizin kaliteli olmasına dikkat ediniz. Takipçi sayısı bunlara göre azalabilir veya sabit kalabilir. Takipten çıkma durumlarına karşı size %25 fazla takipçi gönderiyoruz. Takipten çıkan olmazsa ekstra takipçi kazanmış olursunuz.

  Önemli Uyarı

  Satın aldığınız takipçinin bizden geldiğini doğrulamak için, lütfen başka yerlerden aynı zamanda sipariş vermeyin.

  Güvenli Ödeme Seçenekleri

  Kredi Kartı, havale ve eft seçenekleri ile hızlıca güvenli ödeme yapabilirsiniz.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} personas están revisando este producto.
  Últimas visitas
  Cargando...