alexa

Performans İndirimleri

Aldığınız ürünler size indirim kazandıracaktır. Bu indirimlerden sadece oyuncular faydalanabilmektedir. Bu indirimlerden bayi üyelerimiz faydalanamamaktadır. İndirimleri otomatik olarak kazanacaksınız. Herhangi bir başvuru vb. yapmanıza gerek yoktur. İndirimlerden faydalanmak için herhangi bir süre limiti yoktur ve aldığınız indirimler her zaman üyeliğinizde kalacaktır. Silinmeyecek veya zaman aşımına uğramayacaktır. İndirim miktarları ve alışveriş tutarları aşağıdaki gibidir.

Durmaplay Sarı Kurdele
Toplam alışveriş tutarınız 100 TL'yi geçtiğinde kazanırsınız ve kalıcı olarak % 0.5 indirime sahip olursunuz.
Durmaplay Mavi Kurdele
Toplam alışveriş tutarınız 500 TL'yi geçtiğinde kazanırsınız ve kalıcı olarak % 1 indirime sahip olursunuz.
Durmaplay Yeşil Kurdele
Toplam alışveriş tutarınız 1.000 TL'yi geçtiğinde kazanırsınız ve kalıcı olarak % 1.5 indirime sahip olursunuz.
Durmaplay Mor Kurdele
Toplam alışveriş tutarınız 2.500 TL'yi geçtiğinde kazanırsınız ve kalıcı olarak % 2 indirime sahip olursunuz.
Durmaplay Kırmızı Kurdele
Toplam alışveriş tutarınız 10.000 TL'yi geçtiğinde kazanırsınz ve kalıcı olarak % 2.5 indirime sahip olursunuz.

Fırsat İndirimleri

Fırsat indirimleri; belirli zamanlarda, belirli stoklara dayalı ve bazı kurallar içeren indirim şekilleridir. Bu şekillerin arasında %5 - %50 arasında indirimler, belirli süreler arasında yapılacak indirimler, almış olduğunuz ürünün yanına hediye olarak verilebilecek promosyonlar, aldığınız ürünün bonusunun artırılması, aldığınız ürünün çekiliş hakkı kazanarak kuraya dahil olması vb. gibi bir çok farklı şekilde indirim ve fırsatlar olacaktır. Bu fırsatların çoğu Banner vasıtası ile duyurulacaktır. Bu yüzden sitemizi sıklıkla takip etmenizi öneririz. Performansa göre almış olduğunuz indirimler ile aynı anda kullanılabilecek ve kazandığınız indirim tutarını arttırabileceksiniz.

Bayi İndirimi

İnternet cafe sahipleri, online oyun satıcılarının ve ön ödemeli başlayan satıcıların faydalanabileceği bir indirim türüdür. Başvuru için "Bayi Başvurusu" sekmesi kullanılabilmektedir. Başvuruya göre, başvuru sahiplerine verdikleri iletişim bilgileri üzerinden dönüş yapılacaktır.