alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
232
4Story Binek Hayvanları
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 06:56
Iberia'da çeşitli binek hayvanları vardır: Atlar, Bizonlar, Ren Geyikleri ve birkaç tane eşi benzeri olmayan yaratık. Binek hayvanıyla 4Story'de süratli bir şekilde bir şehirden diğer şehire veya bir görevden diğer göreve geçiyorsun. Savaşırken de sana büyük iyiliği dokunuyor çünkü dövüşe katılabilmen için olay yerine çabuk ulaştırıyor. Kaçman gerektiğinde binek hayvanı sayesinde hemen hemen hiç kimse sana yetişemiyor.
Satın almaAlelade binek hayvanları oyundaki binek hayvanı tüccarından, özel binek hayvanları da Nakit Eşya Dükkanı üzerinden satın alınabilir.

Bahsi geçen binek hayvanlarını Nakit Eşya Dükkanı'ndan almak için ekranın alt kısmının ortasındaki sikke sembolüne tıkla. Anında her bir eşya kategorisini görebileceğin bir pencere açılıyor. Dükkandan çıkmak için ESC tuşuna tıkla.

İlgili kategoride satın almak istediğin eşyayı arayıp seçtikten sonra aşağıdaki alış veriş arabasına tıklıyorsun. Nesne anında arşive geçiyor.

Nakit Eşya Dükkanı'ndan istediğin binek hayvanını işaretleyip ardından Eşya satın al bölümüne tıkla.

Satın aldığın binek hayvanı arşivde olacaktır. Onu envanterine kaydırmak için işaretleyip Al tuşuna bas veya sol fare tuşunu basılı tutarak envantere çek.
Çağırma

Oyunda veya Nakit Eşya Dükkanı'ndan satın aldığın eşyayı arşivden alabilirsin. Arşive, ekranın alt kısmında sikke sembolünün yanında bulunan sandık resminden ulaşabilirsin. Sandık sembolüne tıklayıp eşya seçtikten sonra Al tuşuna tıkla.

Binek hayvanı envantere geçer geçmez onu çağırma penceresine tıklayarak çağırabilirsin.

Binek hayvanını canlandırmak için şimdi de Yarat tuşuna tıkla ve binek hayvanına bir isim verip Evet tuşuyla oynala. Binek hayvanın artık senin emrindedir.
KullanımıP tuşuyla Genel Bakış bölümüne geçebilirsin. Buradan bir binek hayvanı seçip Çağır tuşuna basınca, anında yanına gelecektir.

Menüyü açmak için sağ fare tuşuyla binek hayvanına tıkla. Şimdi hayvanın sırtına binip 4Story'de o dağ senin bu dağ benim gezebilmek için Bin tuşuna tıklayabilirsin.

İnmek istediğinde, binek hayvanının üzerine sağ tıklayıp İn tuşuna tıkla. Daha çabuk binebilmek için sembolü Binek Hayvanı tablosundan alıp yetenek çubuğuna ekleyebilirsin.

eşe t.
18 Aralık 2014 13:16
resimler eklersen daha anlaşılır olur