alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
252
4STORY Bütün Bilgiler |Geniş Anlatım
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 06:24
4STORY BÜTÜN BİLGİLER - REHBER


Iberia'nın birbirine düşman iki krallığı 4Story'de karşı karşıya geliyor : 

Derion ve Valorian. Kimin için savaşacağına karar ver. Gizemli efsaneleri ortaya çıkarmak, fantastik savaşlarda yer almak ve barışı tekrar sağlamak için bize katıl. Ülkenin kaderi senin elinde. 4Story dünyasını keşfet ve sürükleyici bir rol yapma oyunda yer al. Zamanda yolculuk et, gidilmemiş bölgeleri keşfet ve her krallıkta seni bekleyen farklı görevlerle başa çık. 


 • ÖZELLİKLER: 

 • Bir çok değişik görev, heyecan verici atmosfer ve olağanüstü YZK görselliği ile saatler boyu eğlenceyi garantiliyor.  • Oyun grupları için kapalı alanlara giriş ( zindanlar), riskli, heyecan verici görevler ve mükemmel ödüller seni bekliyor.  • Ele geçirme savaşlarında gün boyu diğer oyunculara karşı dövüş ve başarıların için çeşitli ödüller kazan. 


 • Gruplar kur ve diğer oyuncularla birlikte maceralara katıl, gerçek zamanlı stratejik komuta sistemi ile stratejik savaşları yönet. 

 • EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

 • Karakter Yaratmak: 

Kurmuş olduğnuz 4Story oyununun simgesine tıklıyoruz Launcher açılır. 
 • GİRİŞ EKRANI

1. Yeni gelen Update ve Haberler 
2. 
Gerekli Updateleri otomatik yaptığını gösteren yer. 
3. 
4Story Sitesine Giriş 
4.
 Oyunun ayarları 
5. 
Oyuna giriş 
6. 
Oyundan çıkış (launcher) 

 • KARAKTER EKRANI1. Karakter adınızı giriniz 
2. Karakterinizin 
cinsiyetini seçiniz 
3. Karakterinizin 
Irkınızı seçin 
4. Karakterinizin 
Saç rengi ve ten rengi 
5. 
Buildi Belirleyin 
6. 
'Create' butonuna basınız 
 • Kısayollar: 


K: Skill sayfasını açar. 
M: Haritayı açar. 
B: Otur/kalk 
C: Karakter Penceresi 
G: Guild penceresi (guilddekilerrin online olup olmadıgını görebilirsiniz) 
J: Quest penceresi(görevlerinizi görebileceğiniz yer) 
P: Pet Ayarları 
I: Çantanızı açar.Burada üzerinizde bulunan eşyaları görebiilirsiniz. 
Y: Ekranı 180 derece Döndürür. 
R: Otomatik Koşar 
W.A.S.D: Yön tuşları 
Q&E: sağ ,sol yön 
Esc: Sistem Ayarları 
Del: Zoom IN 
End: Zoom Out 
PrintScreen: Oyunda resim çeker. 
V: Yürümek/Koşmak 
TAB: En yakın canavarı seçer. 
Shift: Oynan karakteri seçer. 
F: Ceset üzerindeki itemi gösterir. 
T: Seçilen Hedefi İzler 


 • Görevler: 


Görevler oyunda yapman gereken sorumluluklarındır. 4Story oyununda bir çok değişik, eğlenceli ve değişiklikler içeren görevler mevcuttur. Karakterlerin görsel sunumları sayesinde olağanüstü, inanılmaz bir oyun atmosferi ortaya çıkmaktadır. 


 • Zindanlar:


Takım oyuncuları için kendini gösterme fırsatı!

Zindanlar, belirli zamanlarda belirli oyuncu gruplarına açık alanlardır, bu sayede gruplar birbirilerini rahatsız etmezler. Zindanlarda oldukça tehlikeli durumlar seni beklemektedir, bu yüzden mükemmel ödüller ve eğlenceli maceralara hazır ol. Sınırlarını keşfet ve kahramanlık hikayelerinde yeni dönüm noktalarına tanıklık et. 


 • Ele Geçirme: 


Günbegün Azan Savaş!

Diğer oyunculara karşı savaş ve her gün ele geçirme savaşlarına katıl. Halkına yeni bölgeleri ele geçirmesine, düşmanlara karşı topraklarını savunmada yardımcı ol! Sadece kazananlar ödüllendirilirler, yeni köylere, yeni görevlere ve özel tüccarları kullanma imkanlarına sahip olacaklar. 


 • Stratejik Savaşlar: • Yalnız veya Topluca!


4Story'de savaşlara tek başına gitmek zorunda değilsin,
 49 kişiye kadar olan gruplar ile birlikte savaşlara katılabilirsin. G.Z.S.K.S (Gerçek zamanlı stratejik komuta sistemi) sayesinde çok değişik taktik varyasyonları kullanmak mümkün. Grup liderinin değişik emirlerini anında gör ve değişik bir arayüz üzerinden savaş gidişatını takip et. 


 • Fraksiyonlar: 


Valorian 

Eski bir asker ve tarihçi tarafından yönetilen paralı asker ülkesi. Valorian'lılar büyük bir askeri güce sahiptirler. 

Derion 


İberia'nın eskiden başbakanı olan kişi tarafından yönetilen büyücülerin ve araştırmacıların ülkesi.Uyumlu şehirlerine ve eşsiz doğasına rağmen bu ülke hala savaş halindedir.  • Irklar ve Karakterler: 


Irklar: 


Iberia'da 3 ırk yaşıyor :  1. İnsanlar, vücut olarak esnek ve hızlıdırlar. Ayrıca akıllıdırlar ve teknolojiyi kullanma yetisine sahiptirler. 

 2. Feline ırkı güçlü ve dayanaklı canlılardır. Doğaya bağlı, mükemmel yakın dövüş savaşçısıdırlar. 

 3. Mirhur olarakda bilinen Periler, mental güçleri ve büyü yetenekleri ile ön plana çıkarlar.  • Karakterler: 

Her karakter şu sınıflardan birisine aittir : 


 1. Savaşçılar hem savunma hem saldırıda güçlü ve çeviktirler. Ağır zırhları taşıyabilir ve vuruş gücü yüksek +++++lar kullanabilirler.
 2. Düzenbazlar hızlı ve tehlikeli yakın mesafe dövüş uzmanlarıdır, karanlıklarda saklanma ve aniden hızlıca saldırma konusunda uzmanlaşmışlardır. 

 3. Okçular, ok ve yay kullanabilen eli çabuk uzak mesafe savaşçılarıdır. Ayrıca yakın dövüşte de küçümsenmemeleri gerekir. 

 4. Büyücüler, elementler üzerinde hakimiyet kurmuş güçlü sihirbazlardır. Herhangi bir zırhları yoktur ve uzak mesafedan savaşırlar. 

 5. Rahipler, dostlarının şifacıları ve koruyucularıdırlar, düşmanları içinse tehlikeli olabilirler.Zırhlı değillerdir ancak değnek, sihirli asa ve büyülü kalkan gibi eşyaları kullanabilirler. 

 6. Çağırıcılar, diğer boyutlara geçitler açabilir ve acımasız yaratıkları kontrolleri altına alabilirler. Ayrıca diğer yaratıkların yeteneklerini kendi amaçları için kullanabilirler. Korunmak için deri zırhlar kullanırlar.
Cevap bulunamadı.