alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
207
4Story Cisimlerin Arıtılması
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 06:29
Tepki maddesi olarak çeşitli silahlar ve zırhlar kullanılabilir. Eğer bir tepki maddesi üzerinde ekstra büyüler varsa, bu büyülerin arındırılacak eşyaya aktarılabilme imkanı doğar. Bunun olabilmesi için eşya üzerindeki ekstra büyülerin kalitesinin arındırılacak eşyanın kalitesinden yüksek olmaları gerekir. Kalite aralığı, F en kötüden A en iyiye doğrudur.

Eğer arındırılma başarılı olduysa eşyanın dayanıklılığı ve mümkün olan arındırılma sayısı yükselir. Ne kadar çok ve ne kadar iyi tepki maddeleri kullanılırsa, yükseltim o kadar çok olur. Arındırma işleminin başarılı olup olmamasına bağlı olmaksızın tepki maddesi olarak kullanılan eşyalar kaybolurlar. Arındırma işlemi başarısız olursa arındırılma işlemine tabi tutulan eşya kaybolmaz.

Silahların ve zırhların dayanıklılıkları kullanım ile birlikte azalır. Eşya dayanıklılığı sıfıra düştüğü andan itibaren eşya kullanılamaz ve tamir edilmesi gerekir. Arındırma işlemi sayesinde eşyanın dayanıklılık değeri yükseltilebilir.

Cevap bulunamadı.