alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
149
4Story Mühürün Sırrını Ortaya Çıkar
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 06:32
Mühürlenmiş eşyalar, gerçek özellikleri gizlenmiş eşyalardır. Arkane'nin Tepki Maddesi ve Tanrıçanın Göz Yaşı bu tip eşyalardır. Mühürleri bir gizemcide kırılabilir. Bu YZK'lar şunlardır :

Al Saura(Valorian) Ainz(Derion)
El Lapers(Valorian) Naria(Derion)


Mühürü kırmak için şu işlemler yapılmalı : 
YZK ile iki şekilde iletişime geçilebilir. Çift tıklama ile veya F tuşu ile mühür kırma için gerekli olan pencere açılır. Veya sağ tuş ile YZK menüsünü de açmak mümkündür. Bu menü üzerinden Ticaret sekmesini seçerek mühür kırma penceresine girmek mümkündür.

Mühür kırma penceresi açıldıktan sonra envanterinden mühürlü bir eşya çıkarıp gerekli bölgeye koyabilirsin. Daha sonra OK tuşuna basarak işlemi başlatabilirsin. Bu işlem için oyun içi para birimi ile belirli bir miktar ödeme yapman gerekir. Eğer mühür kırma işlemi başarısızlıkla sonuçlanırsa mühürlenmiş eşya ve ödenen miktar geri gelmez, kaybolurlar.
Cevap bulunamadı.