alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
340
4Story Oyunu Nasıl Oynanır ?
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 06:14

4Story Nedir & Nasıl Oynanır ?

Zemi Interactive Entertainment tarafından geliştirilen 4Story oyunu popülaritesini arttırmaya ve severek oynanmaya devam ediyor. 2009 yılının en iyi Free To Play (ÜcretsizMMORPG (Çok oyunculu online rol yapma oyunu) oyunu olan 4Story oyununda eğlence devam ediyor. 4Story oyunu Knight Online, Metin2 tarzında bir oyundur. İstediğiniz ırkı seçerek karakterinizi güçlendiriyor ve seviyesini yükseltmeye çalışıyorsunuz. Derion ve Valorian adlı iki ırktan birine dahil olarak, ırkınız ile birlikte diğer ırka karşı savaşıyorsunuz. Kıran kırana geçen bu savaşlar ile eğlenceli vakitler geçirmeniz mümkün. 4story oyunu nasıl oynanır derseniz, hemen her MMORPG oyunda da olduğu gibi ırkınızı, karakterinizi seçerek kendinizi geliştirme çabası içine giriyorsunuz. Çeşitli savaşlar ve kale fetih savaşları gibi etkinlikler sayesinde, hem arkadaşlarınız hem de ırkınızdaki diğer oyuncular ile birlikte diğer ırka karşı savaşıyorsunuz.

4Story'e Nasıl Kayıt Olunur ?

4Story Kayıt işlemi oldukça kolaydır. http://www.4story.web.tr adlı oyunun resmi internet sitesine girerek, sağ üst kısımda bulunan Yeni misin? Hesap oluştur. linkine tıkladığınızda tek yapmanız gereken geçerli bir e-posta adresi girmenizdir. E-posta adresinizi girdikten sonra oyuna kayıt işlemi tamamlanmış olacaktır. Şifreniz girmiş olduğunuz e-posta adresine gelecektir.

4Story Nasıl İndirilir ?

Kayıt işlemi bittikten sonra indirme sıra 4Story indirme işleminde. 4story indirmek te gerçekten oldukça kolaydır. 4Story Sitesinene kayıt olduktan sonra e-posta adresinize gelen şifre ve kayıt olurken girdiğiniz e-posta adresi ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra Oyun sekmesinin altından İndir’e tıkladığınızda açılan penceredenOyunu İndir linkine tıklamanız gerekiyor. 1.3 GB’lık client dosyasını indirdikten sonra oyunu bilgisayarınıza kurarak giriş yapabilirsiniz. 4Story internet sitesinden karakterinizi de seçtikten sonra artık 4story oyununu oynayabilirsiniz.4Story nasıl oynanır diyenlere 4Story nedir4Story indir ve 4Story kayıt konularını anlattık. Soru ve sorunlarınız olursa aşağıda Yorum Yaparak sorabilirsiniz. İyi oyunlar.Cevap bulunamadı.