alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
355
Artı basmak
Emre S.
9 Nisan 2015 18:18
5 temel malzememiz var arkadaşlar.
1.Hayatta Kalma Tentürü:+11 altı itemi her türlü yanma ya da artı düşmesinden korur.+11 üstü item yanarsa artısı 0 ile 2 arası düşer.
2.Şans iksiri(%100,%150 ya da %200):yüzde 100 yazıyor diye kesin geçecek zannetmeyin.Sadece mevcut gelişme şansını yüzdelik olarak artırır o kadar.
misal yüzde 20 şansınız varsa %100 lük iksirle yüzde 40 olur, %200 lük iksirle basınca yüzde 60 gibi daha yüksek bir şansınız olur.birde yüzde 100 xp eventi olduğunu farz edelim yüzde 80 şans yapar bu yüzden eventlerde artı basmanız daha faydalı olacaktır.
3.Usta Formülü:bir itemi tek seferde 1 ile 3 arasında şansa göre geliştiren bir parşomen.
4.Geliştirme Formülü:itemin artısını 1 artırır.bir iteme artı basmaya başlarken sadece tentür içip normal geliştirme formülü ile cıktığı yere kadar götürmeniz malzeme tasarrufu yapmanızı sağlar.
5.Bilinç parşomeni:Bu iteminizin artısını 1 düşürür.Neye yarar derseniz,bazı artılarda item sürekli yanar,+12 +14 +16 +18 bir itemi direk olarak 15,17,19,21 geçiremezsiniz,itemi tek rakamlı bir sayıya düşürürseniz başarı şansınız artacaktır.Bu düşürmeyi yapmak icin malzeme yakmak yerine direk bilinç parşomeni kullanmak mantıklı bir seçimdir.Dökümanlardaki mavi yaratıklardan bilinç parşomeni elde edebilirsiniz.

Tamam tamam biliyorum çok karışık geliyordur şimdi size,ama şöyle söyleyeyim,artı basmak tamamen kumar gibidir,balınız tutar 24 basarsınız,şans yoktur 11 in üstüne cıkamazsınız bu oyun böyle malesef.
Size verebileceğim en akıllıca tavsiye asla artı basarken geçmeyen iteme inad edip paranızı yakmayın,bir iteme artı deneyecekken birinin artı basmasını bekleyin sadece izleyin ve inceleyin,eğer adam sürekli yakıyorsa oran kötüdür boşverin,ama adam iyi basıyorsa sizde birşeyler denemekten çekinmeyin.

NOT:Yedeği olmayan yani sizin için değerli ve kullandığınız +13 üstü bir iteme asla artı denemeyin.
tentürünüz şans usta bunlardan teki eksikse artı basmayın.
ASLA bilinç parşomenini aytaşı ile almayın.
Cevap bulunamadı.