alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
287
Efsanevi Takviye Mektubu Nasıl kullanılır ?
Erhan Ş.
21 Aralık 2014 23:14
Merhaba Değerli Oyuncularımız

Efsanevi takviye mektubu kullanarak örnek olarak +28 34 seviye iteminizi 44 seviye yeni itemlere dönüştürebilirsiniz.
Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır, bunları şu şekilde sıralayabiliriz.
Her Değerli taş 1 seviyeye eşittir. Örneğin 34 seviye item ile 38 seviye arasında 4 değerli taş, 34 seviye item ile 44 seviye item arasında ise 10 değerli taş fark vardır.
Bildiğiniz üzere 3 değerli taş ise +1 artı basma seviyesine eşittir. Bu bilgiler ışığında 34 seviye iteminizi 44 seviye iteme dönüştürdüğünüzde iteminizin artısı -2 kadar azalsada
iteminiz 10 değerli taş kadar güçlenir. Bu durumda +28 34 seviye item +26 44 seviye iteme dönüşerek her ne kadar -2 artı basma seviyesi kaybetmiş gibi görünsede +3 artı basma seviyesi ve +1 değerli taş daha güçlü duruma gelir. Son durumda eski halinden +1 artı basma seviyesi ve +1 değerli taş daha güçlü olur.
En dikkat etmeniz gereken şey bu işlemi yaparken ortaya koyacağınız +0 iteminizin 44 seviye olmasıdır. bu kutuya 40 seviye item koyarsanız iteminiz 40 seviye iteme dönüştürülür.
BU İŞLEM SONRASINDA NE YAZIKKI İTEM ÜZERİNDE BULUNAN DEĞERLİ TAŞLAR KAYBOLMAKTADIR. !

Yukarda yazanları dikkatle okuduktan sonra Efsanevi takviye mektubunu nasıl kullanacağınızı aşağıdaki video ile öğrenebilirsiniz.
 


Cevap bulunamadı.