alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
115
Geliştirmeler
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 00:15
Eşya Seviyesi

Silah veya zırhların eşya seviyesini sihirli formüllerle yükseltebilirsin. Bu şekilde daha güçlü olurlar, hatta +24'lük bir değere ulaşıldığında tam anlamıyla efsanevi olurlar.

Eşyanın seviyesini yükseltmek için birer tane Çırağın Formülü, Asistanın Formülü ve Ustanın Formülü gerekir. Sağ fare tuşuyla zanaatkara tıkladıktan sonra ilgili formülü sağdaki boşluğa, büyülemek istediğin eşyayı da soldaki boşluğa bırak ve Onayla tuşuna tıkla.

Geliştirme Formülleri

Eşyanın seviyesini bir seviye yükselten Çırağın Formülü, başlangıç köyündeki tüccarlardan ve krallığının başkentinden satın alınabilir. Asistanın Formülü patronlardan ganimet olarak elde edilirken, Ustanın Formülü Nakit Eşya Dükkanı'ndan alınır. Her iki formül de eşyanın seviyesini üç seviye yükseltir.

Şans İksirleri

Şans iksiri sayesinde başarı şansın yükselir. Nakit Eşya Dükkanı'na girmek için ekranın alt kısmının ortasındaki sikke sembolüne tıklamalısın. Bahsi geçen iksiri buradan satın aldıktan sonra ona sikke sembolünün yanında bulunan arşivinden ulaşabilirsin.

Şans iksirini kullanmadan önce veya etkisi tükendiyse bir sonraki geliştirmede otomatik olarak şans iksiri kullanmak isteyip istemediğin sorulur.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.