alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
106
Hareket Rehberi
İsimsiz Üye
11 Şubat 2015 23:50
Hareket

Karakterinin hareket etmesini, herhangi bir bölgeye tıklayarak veya W, A, S, D tuşlarına basarak elde edebilirsin. Sol fare tuşuyla kamera açısı değiştirilir, sağ fare tuşuyla da karakterin dönmesi sağlanır.

Bölge hakkında bilgi edinmek ve YZK'ların pozisyonlarını görmek için, M tuşuna tıkla. Gitmeyi hedeflediğin yere haritada tıklayınca da hareket edebilirsin; bu şekilde karakterin otomatik olarak tıklanan hedefe doğru koşacaktır.

Saldırma

Hedefini ister fareyle seç ister Tab tuşuyla. Hedefe saldırmak için ya üzerine çift tıklamalısın ya da yetenek çubuğundan bir saldırı yöntemi seçmelisin.

Eşyalar

Sandık, üzerine sağ fare tuşuyla bir kere veya sol tuşla iki kere tıklayınca açılır. Eşyayı toplamak için aşağıda bulunan eşya penceresindeki ok işaretine tıklanır. X ile ölmüş bir canavar seçebilirsin, Z ile onun eşyalarını toplayabilirsin.I ile çantanı aç ve kullanmak veya kuşanmak için herhangi bir eşyanın üzerine çift tıkla.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.