alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
227
Hesap güvenliğini artırma yolları
Emre S.
9 Nisan 2015 18:21
1.Asla ama asla küfür etmeyin ''lan'' kelimesini kullanmayın.
2.Oyun kurallarını forumdan bulun ve sonuna kadar okuyun.
3.buglardan yararlanmaya çalışmayın ciddi bir ban sebebidir.
4.sitelerden para karşılığı gold satın almayın,ortaya çıkarsa yandığınızın resmidir.(ki büyük ihtimalle ilk kontrolde anlaşılır)
5.Asla telefon numarası,facebook adresi sormayın,birinin kişisel bilgilerini adresini falan filan sormayın.Ayrıca kendi adresinizi falanda vermeyin.Sizi dövmeye gelceklerinden ve çok umursadığım için değil,sadece ban yemeyin diye söylüyorum.
6.Hesap şifrenizi her ay değiştirin.
7.E-mail güvenlik sorunuzun kolay birşey olmadığından emin olun ki e-mail adresinizi kimse kıramasın.
8.Pc nizde virüs olmadıgından emin olun,eğer 4story hack vb yalanlara kanıp bilgisayarınıza bir virüs indirdiyseniz hesabınızı ertesi gün boş bulabilirsiniz.
9.ASLA AMA ASLA AMA ASLA,ASLA,SAKIN ITEMINIZI,CHARINIZI,HESAP BİLGİLERİNİZİ, ASLA PAYLAŞMAYIN.
10.yazılan bu 10 maddeyi ama en önemlisi asla 9.maddeyi ihlal etmeyin.
11.Bir ticaret yaparken karşıdakinin sizi kandırmadığından emin olun.Ne kadar iyi görünürse görünsün bir ticaret işine girişmeden önce,2 kere düşünün,iyi bilen birine falan bi sorun.Ne olur ne olmaz.

FİNAL
Evet arkadaşlar fazla birşey yazmadım fakat yeni bir oyuncuyu en azından başına bir kaza bela gelmeden 70 lvle getirecek kadar bilgiyi sizlerle paylaştım EMO_ALT_3 Karakter limiti yüzünden sıkışık yazmak zorunda kaldım anlayış göstermenizi bekliyorum sizden :grumble:
Eleştirilerinizi ve yanlış olduğunu düşündüğünüz yerleri yazmaktan çekinmeyin her türlü eleştiriye açığımEMO_ALT_4
Son söz olarak şu anda bu rehberin son cümlesini okumakta olan taze oyuncuya sesleniyorum,Bu oyun uzun bir yolculuk gibidir, eğer sabretmeyi bilirsen,kazanan sen olacaksın.
Cevap bulunamadı.