alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
214
İberia'da Altın Sevinci
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 00:17
Benim adım Corneus, Lort Tristan'ın simyacısıyım. Bu kılavuzda bakırı nasıl altına dönüştürebileceğini anlatıyorum. Eveet, bu mümkün! Ama sadece Altın Sevinci'nde mümkün! Bu süre içersinde tüm canavarlardan bakır külçeleri ele geçirebilirsin.

Ben metallerden anlarım, bunları bana getir. Altın Sevinci sırasında beni Tebekut'taki Ahenk Ovası'nda, ışınlayıcının yakınlarında bulabilirsin.Bana yedi bakır külçesi bir de özel astral taş getir (bronzdan gümüşe), sana dönüşüm sanatını göstereyim: değersiz bakırlardan sana pahalı gümüşler yapayım!

Astral taşını günde bir etkinlikler sırasında bonus puanlarıyla veya Nakit Dükkanı'ndan Ay Taşları'yla sınırsız olarak alabilirsin.

Gümüş külçesine çift tıklayarak bunu kırabilir ve içinde şu değerli nesnelerden birini bulabilirsin:

Astral taş (gümüşten altına)
Güçlü hayat pırıltısı
İstikrar parşömeni
Atılganlık iksiri (1 saat)
Hız eyeri (7 saat)
Bonus puanı
Görev TP (%150)
%140 Büyüme İksiri (4 saat)

Gümüş külçesini hemen kırmaktansa bunlardan birkaç tane de toplayabilirsin. Bana bu külçelerden beş adet ve bir astral taş getirdiğin anda (gümüşten altına) bunları altına dönüştürebilirim. Astral taşı (gümüşten altına) Ay Taşları karşılığında Nakit Dükkanı'ndan alabilirsin.

Bir altın külçesine sahip olduğun ve üzerine iki kez tıkladığın anda külçe kırılır ve içinden şu nesnelerden biri çıkar:

Daimi Albino Tarantula
Yoldaş Runiği (Kaplan Tarantulası)
Yoldaş Runiği (Orman Tarantulası)
Mucizevi Toz
Binek: Kaplan Tarantulası (30 Gün)
Binek: Orman Tarantulası (30 Gün)
Binek: Albino Tarantula (30 Gün)
Güçlü Hayat İradesi
Büyük Tecrübe Kutsaması
Topla (Yoldaş Becerisi)
Koruyucu Melek (Yoldaş Becerisi)

Sen de mi altın sevincine kapıldın? Hizmetlerimi İberia'da sadece kısa süreliğine sunuyorum. Acele et!

Büyük altın avında sana başarılar dilerim. Tanrıça yanında olsun!

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.