alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
151
İlk Adımlar Rehberi
İsimsiz Üye
11 Şubat 2015 23:48
Patcher

Patcher, her başladığında oyunun güncel versiyonda olup olmadığını kontrol eder. Güncelleme bilgilerini yeniden yükleyip otomatik olarak indirir. Bu süreç biraz zaman alabilir. Connect yanıp sönmeye başlar başlamaz, oyunu başlatabilirsin.

Bu işlemin gerçekleşebilmesi için etkin bir internet bağlantısı gerekir.

Kayıt

Oyunu başlatmak için Patcher'de Connect'e tıkla. E-posta ve şifreni lütfen Giriş yazılı olan alana gir ve Başlat'a tıklayarak onayla.

Sunucu Seçimi

Sunucu seçimi bölümünde sunucunun ne kadar yoğun olduğunu ve hangi sunucuda kaç karakterin olduğunu görebilirsin.

Arkadaşlarınla birlikte 4Story'de keşfe çıkmak istediğinde, nerede oynadıklarını öğren ve sunucuyu ona göre seç. Bir kere karar verdikten sonra, seçtiğin karakterle sunucu değiştiremeyeceksin.

Sunucu içerisinde istediğin kanallara rahatça geçebileceksin. Seçimini yapar yapmaz Başlat'a tıkla. Herhangi bir kanal belirtmeyince, oyun içerisinde senin için otomatik olarak bir kanal seçilecektir.

Karakter Oluşturma

Sunucu seçtikten sonra karakter seçimi bölümüne geçeceksin. Sunucuda henüz herhangi bir karakterin yoksa, Oluştur'a tıkla.

Şimdi cinsiyet, saç modeli, saç rengi, ırk ve sınıf seçimi yapabilirsin.
Cevap bulunamadı.