alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
163
Irklar
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 00:01
İnsanlar

Eskiden Parholn Klanı olarak da bilinen insanlar, son mülteci akımı ile gelip Iberia'ya yerleşir.

Diğer ırklara göre oldukça kısa süren yaşamlarına rağmen, azimleri sayesinde tamir araç gereçlerini kullanmakta ustalık gösterirler. İcatçı yönleriyle sürekli yeni teknolojiler geliştirerek Iberia'nın kalıcı güçlerinden biri olur ve en zayıf ırk kavramını üstlerinden atarlar.

Olağanüstü adaptasyon yetenekleri haricinde insanlar, büyünün her türüne karşı olan direnç, yüksek akıl ve kas gücü gibi karakteristik özelliklere sahiptir.

Felineler

Felineler, Neved'den Iberia'ya gelen ve periler ile iyi bağlar kuran bir halktır. Bu iki halk, bilgilerini ve hayatlarını barış içerisinde paylaşır.

Feline halkı genel olarak doğaya bağlıdır, bu yüzden doğanın ve vahşi hayatın koruyucusudur. Görevlerini düzgün olarak yerine getirebilmek için sürekli olarak savaş yeteneklerini ve zihinsel güçlerini geliştirirler. Felineler, yakın mesafe dövüşlerde oldukça iyidir, zayıf yapılarına rağmen oldukça güçlü ve dayanıklıdır.

Periler

İkinci mülteci dalgası ile İberia'ya gelen Mirhur halkı burada kamp kurar.

Hemen Feline halkı ile kaynaşırlar; iki halk o zamandan beri birbirlerinin eksiklerini tamamlar bir şekilde yaşar. Iberia'ya büyü ve hayaletler getirip, en eski sihirli formülleri koruyan Mirhur halkı, olağanüstü bir zihinsel güce sahiptir.

Mirhurlar, sınırsız bilgileri ve akıl güçleri sayesinde inanılmaz büyü yeteneklerine sahiptir. Hayaletlerle herkesten çok onlar anlaşır.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.