alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
270
İtemlere Artı Nasıl Basılır ?
Erhan Ş.
21 Aralık 2014 23:05
Merhaba Değerli Oyuncularımız

Aşağıdaki video ile itemlere nasıl artı basacağınızı öğrenebilirsiniz. bunun yanı sıra bilmeniz gereken önemli bilgileri şu şekilde sıralayabiliriz.

Hayatta kalma tentürü kullanılmadan artı denediğiniz takdirde işlem başarısız olursa iteminiz tamamen kaybolur. Bu nedenle itemlerine artı denerken kesinlikle hayatta kalma tentürü kullanınız.
Hayatta kalma tentürü kullanmanız durumunda item 0 ile 2 seviye arasında tamamen şansınıza göre seviye kaybına uğrar
Hayatta kalma tentürü kullanılarak artı basıldığında işlem başarısız olsa bile asla +11 den aşağıya düşmez.
Orta boy hayatta kalma tentürü kullanılması durumunda item asla +15 ten aşağıya düşmez
Büyük boy hayatta kalma tentürü kullanılması durumunda item +19 dan aşağıya düşmez.
Oyuncular şans iksiri kullanarak artı basmak zorunda değildir. Oyunda mevcut item basma şansı ise ( bu tamamen bir örnektir ) şans iksiri 0 kullanmanız durumunda mevcut olan şansınız 0 artarak ye ulaşır.
Şans 0 kullanmanız durumunda şansınız 0, 00 kullanmanız durumunda ise @a ulaşır.
Yapılmakta olan artı basma etkinlikleride bu şekilde yapılmaktadır. Yani mevcut şans ise P item yükseltme etkinliği yapıldığında şansınız `'a çıkmaz, şanşınıza 'un Psi eklenir mevcut şansınız olur etkinlik süresince.
Bazı konular zamanla, tecrübelerle ortaya çıkar. Örneğin oyunda genel olarak oyuncuların tecrübesi doğrultusunda oluşan genel kanı itemlerin tek rakamlardan geçme şansının daha yüksek olduğu yönündedir.
Bu bilgiler ışığında oyuncular artı denerken genel olarak +14 olan itemlerine 14ten denemek yerine bilinç parşömeni kullanarak +13 seviyesine düşürür ve +13 ten artı denerler. Dileyen oyuncular bunu kullanabilir, istemeyenler direk çift rakamlardanda deneyebilir.
Tüm bunlar oyuncuların taktik ve görüşlerine göre değişiklik gösterir. Bu bilgiyi bilinç parşömeninin kullanım alanından bahsetmek için paylaşıyoruz.

Artı basmayı uygulamalı olarak aşağıdaki videoda görebilirsiniz.


Cevap bulunamadı.