alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
128
Kullanıcı Arayüzü
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 00:09
Karakter Portresi

Karakter portresi, karakterinin bulunduğu seviyeyi gösterdiği gibi, sağlığını ve büyü enerjisini de gösterir. Görüntünün siyaha dönüşmesi, karakterinin öldüğü anlamına gelir.

Hedef Portresi

Seçtiğin hedefin hem seviyesini hem sağlık ve büyü enerji çubuğunu gösterir.

Mini Harita

Bu haritadan karakterinin bulunduğu yeri ve YZK'ları görebilirsin.

Menü Çubuğu

Menü çubuğu, karakter penceresi, binek hayvanı tablosu, envanter ve sistem menüsü gibi birçok oyun fonksiyonuna hızlı erişim sağlar.

Faaliyet Çubukları

Sık ve çabuk kullanmak istediğin yetenek ve nesneler için çubuğuna kısayollar ekleyebilirsin. Onları ister fare tuşuna basarak ister ilgili alan için ayrılmış tuşa basarak etkinleştirebilirsin. Yanlardaki ok işaretleriyle çeşitli faaliyet çubukları arasında geçiş yapabilirsin.

Tecrübe

Ne kadar tecrübe puanı toplarsan, çubuk o kadar çok dolar. Bir sonraki seviyeye geçebilmek için çubuk tamamen dolmuş olması gerekir.

Sohbet Penceresi

Bu pencere üzerinden diğer oyuncularla sohbet edebilirsin. Çeşitli sekmelere tıklayarak farklı sohbet kanalları seçebilirsin: hepsi, normal, fısıldama, grup, lonca ve akın.

Kamera

Sol fare tuşuna basıp fareni hareket ettirerek, kamera açısını değiştirebilirsin. Sağ fare tuşunu basılı tutarak, karakterini çevirebilirsin. Zoomlamak için de fare tekerleğini kullanabilirsin.

HUD

HUD, Head-up Display (baş üstü gösterge) anlamına gelir ve karakterinle ilgili tüm önemli bilgileri gösterir. Yeşil çubuk yaşam puanını, mavi çubuk büyü enerjisi puanını gösterir. HUD, dövüş esnasında durumunu rahatça görebilmeni sağlar.

Kanal ve PvP Bilgisi

Buradan hem bulunduğun kanalı görebilirsin hem onur ve başarı puanı tablosunu bulabilirsin.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.