alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
200
Nakit Dükkanı
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 00:27
Ay Taşları

Ay Taşı ile nakit dükkanın da binek hayvanları, şans iksirleri, sihirli formüller ve buna benzer çeşitli eşyalar satın alabilirsin. Ay Taşı satın almak için, Dükkân'a git ve ekranın üst kısmında bulunan Ay Taşı'na tıkla. Orada hem tarifeyi hem Payment tedarikçilerini seçebilirsin.

Alış Veriş

Ekranın alt kısmının ortalarında bulunan sikke sembolüne tıklayına, açılan pencerede genel bakış üzerinden bütün eşya kategorilerini görebileceksin. Dükkân'dan çıkmak isteyince, ESC tuşuna bas.

İlgili kategoride arzu ettiğin eşyayı bulduktan sonra üzerine tıklayarak alış veriş sepetine koy. Eşyayı satın alır almaz arşivine kaydırılacaktır. Ekranın alt kısmındaki sikke sembolünün yanındaki sandığa tıklayıp bir eşya seçtikten sonra Al'a tıklayınca, eşya envanterinde olacaktır.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.