alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
415
Para biriktirme item dizme
Salih Y.
20 Aralık 2014 17:23
Arkadaşlar öncelikle oyuna yeni hesap açtığınızı varsayarak anlatıyorum.Oyuna önce gor krallığından başlayıp 9.seviyede bir ülke seçiyorsunuz.Ardından 80 lvle kadar bu seçimi değiştiremezsiniz unutmayın.Herneyse seçim sizindir orasını geçiyorum,9 lvl olarak valorian a geldiniz itemsiz güçsüz parasız oldugunuzu düşünelim.ilk yapacağınız şey valorianlıysanız lonbaley,derionluysanız yesodeye gidip mühür görevleri yaparak hızlıca 10 lvl olmak.Daha sonra gizli döküman dediğimiz zahmetsiz yerlerde topla kes mantığıyla canavar keserek xp kazanacaksınız.canavarları topluca nasıl keseceğim diyorsanız her sınıfın alan etkisi vuran skilleri vardır.bunları sınıfınızı öğrenerek çözeceksiniz orası rehberimin bir parçası değildir.ne diyorduk, döküman.Dökümanların yerini bilmiyorsanız etraftaki birisine sorun,göstereceklerdir.Dökümana girerken 2 seçenek vardır,bir normal görev bölgesi birde barışcıl görev bölgesi.barışcıl görev bölgesi yeni sürümle gelen PvP siz kasılma alanıdır.Yani düşman derdi olmadan rahat rahat lvl kasabilirsiniz.Ki size tavsiyem en azından ateş set alana kadar barışcıl dökümandan cıkmayın.Dökümanlarda item sınırları vardır arkadaşlar bu sizi yüksek itemli oyuncuların yan charlarına karşı ezilmekten korumak icin yapılmış birşeydir.
10-20 dökümanda +15-----30-40 dökümanda +18-----50-60 dökümanda +20-----70 dök ve sonrasında ise item limiti yoktur.
Eğer dökümanda kasılmak sıkıcıysa,ya da birşey dökte kasmanıza engel oluyorsa,mühürler ve senaryo görevlerini yapabilirsiniz.
Oyun +15 e kadar olan itemleri size senaryo görevleri aracılığıyla bedava ve süresiz olarak vermekte.
senaryo görevlerinden alınan süresiz itemlere artı basabilirsiniz(fakat bu itemlerin ticaretini yapamazsınız)
Ama o görevlere kadar ben size nasıl item yapılcağını anlatıyım.
Elinize geçen ilk 90 gümüş ile kendinize +12 3 günlük silah alın. daha sonra zırhlarınızı ve takılarınızı dizin,bu iyi bir başlangıc olucaktır.
bununla birlikte çantanızda her 5 lvlde bir size hediyeler veren bir hediye kutusu olacak.Burdan gelen yüzde 200 lük ya da 300 lük xp potlarını xp event günleri için saklamanızı şiddetle öneriyorum.Eğer aytaşı çekmeyen ücretsiz bir oyuncuysanız,süreli setten fazlasını yapamayacağınızı düşünmeyin!
55.seviyeye ulaştığınızda cennet adalarında bulunan cehennem labirentine arkadaşlarınızla gidip cehennem esansı düşürebilirsiniz.
Ayrıca yolda bolca bulunan türlü yaratıkları keserek ateş itemleri çıkartabilirsiniz.Ateş itemler +16 gücünde,idare eder opsiyona sahip fakat tamir edilemeyen itemlerdir.Tamirlerinin ten yolu tamir malzemesi denilen ay taşıyla alınan bir malzemedir.Cehennem labirentinden düşen esanslara gelirsek içeriği hayat vialı gibi saçma birşey olabildiği gibi 1 aylık kıyafet,binek,ırk kostümü de çıkabilir.İlerde 93 lvl olduğunuzda marduğa gidip marduk esansından antimadde,paralı pot,kusursuz değerli taş gibi değeri yüksek ve gerçekten ihtiyacı hissedilen şeyler çıkarabilir ve satabilirsiniz.
Eğer ateş veya süreli item değilde,gerçekten sınırsız bir item istiyorsanız senaryo görevleri bu ihtiyacınızı karşılayacaktır.
70 lvlden sonra +15 itemler bile elde edeceksiniz ve işin en iyi kısmı bu itemlere artı basabilirsiniz .
Kasılmakla ilgili son bir öneri vereyim size,seviyeniz 75-80 civarı olduğu zaman dökümanda değilde arkadşlarınızla mühür atarak lvl kasmanız mantıklı olacakdır
Cevap bulunamadı.