alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
129
Savaşçının PvP deki Rolü!
Ekin G.
29 Mart 2015 02:50
Savaşçının rolü ne midir?
cevap veriyorum: ölmek 
açıkcası savaşcı bir destek sınıfıdır.
1.Portaldan herkesten önde çıkarsınız ve kalabalığın ortasına stun atarsınız.
.Sonra Üzerinize atılan ok ve büyü yağmuru,alanlar bla bla. inanın bana ölmeniz uzun sürmeyecek.Fakat burada bilmelisiniz ki arkanızdan gelip dalan uzak mesafe sınıflara ilk dalma önceliğini vererek belkide onların yarısını siz ölerek kurtarıyorsunuz. Fakat inanın bana,bu yaptığınız boynunuzun borcu olarak görülüp,asla bir tebrik teşekkür alamazsınız. sizin aklı kıt olduğunuz için falan o kadar adamı tek başına karşınıza aldığınızı zannederler.
evet karşıdaki okçunun bakış açısı:
aaa kerize bak gitti o kadar adam stunladı öldü gidip kesiyim bari.
fakat turnuvalarda,şato savaşlarında kimse olaya böyle bakmaz herkes fedakarlığınızın farkındadır.
bu verdiğim örnek ise ardirde falan olur.
2.Unutmamak gerek ki kapılarda ya da dar yerlerde atılan alanları geçmek için savaşcı vazgeçilmezdir.
bi rahipden safı aldığınız gibi birde görünmezlik ve hız potunun yardımıyla karşı tarafı duman edersiniz.ve yandaşlarınıza alanlardan sıyrılıp size yetişecek zamanı kazandırırsınız ve bu arada benim tabirimle ''kamikaze büyücüler'' nedeniyle cehennem yiyip ölme şansınız da vardır.
kamikaze büyücü? o da ney diyebilirsiniz,fakat vardır öyle büyücüler birini kafaya taktı mı ölümüne saldıran 
kendisi ölse bile sizide attığı stunlar nedeniyle beraberinde götüren parazitlerdir onlar.
Cevap bulunamadı.