alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
153
Şifre Güvenliği
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 00:20
Şifreni hiçbir zaman başkalarına verme!

Güzel vakit geçirdiğin veya güvendiğin kafa dengi kişilerle tanışırsan bile: hiç kimseye hiçbir zaman sonuna kadar güvenme! Şifreni ne kadar çok kişiyle paylaşırsan, hesabını kaybetme tehlikesi o kadar yüksek olur.

Şifreni sakın not etme!

Bu durum senin için bir tehlike oluşturabilir. Herhangi bir yere not edersen, her an başkalarının eline geçebilir. Şifreni bilen biri hem karakterini soyar hem Ay Taşları'nı çalar. Bu yüzden şifreni ezberlemen tavsiye edilir.
Şifreyi sadece 4Story'nin resmi web sitesine ve istemcisine gir!

Şifreyle başka web sitelere girme; giriş yaparken doğru 4Story web sitede olup olmadığını kontrol et! Şifreyi, Ay Taşı, Altın veya başka oyun avantajları sağlayan programlarda kullanma.
Umumi bilgisayarlar kullanınca dikkatli ol!

Kullanımda olan bütün tarayıcılarda, giriş işlemini kolaylaştırma amacıyla giriş bilgilerini kaydetme imkânı sunulmaktadır. Bu opsiyonu başkalarının kullandığı bilgisayarlarda, örn. üniversite, okul, kütüphane, internet cafe vs. gibi yerlerde kullanma.
Güvenli şifreler kullan! Hesap hırsızlığı genelde güvenli olmayan şifreler yüzünden olur. Önemli not: şunlara benzer şifreleri kullanmamaya özen göster: 12345, Şifre1 veya [Karakter ismi] !

Şifre oluştururken, zor ve kolay bulunamayan bir şifre olmasını sağla. Mümkün olduğu kadar çok karakter kullan, küçük harfler, büyük harfler ve rakamlar ekle. Gameforge çalışanları asla ve asla şifreni sormayacaktır.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.