alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
127
Üç Krallık
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 00:00
Valorian 

Yoğun bir şekilde askerileştirilen batı vilayetini Neban Maha yönetir. Burada gözlerden kaçmayan duvarlar ve gözetleme kuleleri, bu bölgenin Rahular'a karşı yaptırılmış bir bastiyon olduğuna işaret eder.

Bir zamanlar Valorian'a baş kaldırıp savaş açan güney vilayet Bina, gözetim altında tutulur ve düşman şehir Derion tarafından baskına uğrama tehlikesi altındadır.
Bu nedenden dolayı büyü gücüne hakim olan bir ordu yerine sağlam ve disiplinli olan güçlü bir ordu kurmaya çalışır.

Derion

Derion'u yöneten İmparator Ruad Lopesa, hakimiyetini büyü ve simya yoluyla sürdürür. Birçok kez savaşa bulaşan ülke yavaş yavaş kendine gelmeyi başarır. Temkinli imparatorun ordusunu büyü şövalyeleri yönetir.

Ruad, büyü ve simya dalını yatırımlarla ne kadar geliştirse de, her an Valorian ile aralarında tekrar savaş kopabileceği bilincinde yaşar.

Gor

Edgard Seher, güneyde bulunan Pandeon bölgesinde Gor krallığının gözdesi haline gelen kutsal bir şehir kurar. Bu şehir, bir ticaret ve tarım krallığı olur.

Burayı, ilk savaşta Valorian Krallığı ile birlikte Derion'a karşı savaşan Kral Tristan yönetir ve tarafsızlığa başvurarak barışı ayakta tutmaya çalışır. Gor, Derion'un misilleme harekatlarından yola çıkarak, birbirine düşmanlık besleyen iki gruptan korunmak için Arian Yolu'nu kurar.

Kopan ikinci savaşta Gor'un müdahale etmesiyle gruplar savaşa son verir.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.