alexa
4Story
4Story hikâyesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallığı arasındaki bitmek bilmez savaşı konu alıyor. 4Story Ay Tasi satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
159
Yetenek
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 00:39
Yetenek

Yeteneklerini gösteren tabloya menü çubuğundaki ilgili sembolden veya K tuşuna basarak ulaşabilirsin. Genel ve sınıfa özel iki yetenek kategorisi vardır.

Genel yetenekler arasında karakterinin taşıdığı zırh ve silahlar bulunur. Burada bütün sınıflarda bulunan (Köye Dönüş, Hedef Saptırma vs.) yetenekleri de vardır.

Sınıfa özel yetenekler üç kategoriye ayrılır ve her biri sınıfa göre değişir. Daha fazla bilgiye, fare imlecini oyunda yeteneklerinin üzerinde gezdirerek ulaşırsın.

Yetenek ve Sistem Puanı

Yetenek puanları yeteneklerini geliştirir. İki seviyede bir yeni puan alınır. İlgili sembollerdeki + tuşuna basarak yetenekleri geliştirebilirsin. Her artırma için bir yetenek puan kesilir- bazı durumlarda ise birden fazla puan kesilir. Bazı yeteneklerde asgari sayıda yetenek ve sistem puanı olması gerekir.

Üst soldaki yetenek penceresinde ne kadar yetenek puanın olduğunu görebilirsin. Sağdaki pencerede toplam ne kadar yetenek puanı dağıttığını görebilirsin.

Puanlarını nasıl dağıtacağını iyi düşün. Yeteneklerin hepsini aynı oranda öğrenmen mümkün değildir!

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.