alexa
8 Ball Pool
8 Ball Pool, Miniclip stüdyoları tarafından geliştirilerek Facebook üzerinden dünyanın dört bir yanına dağıtılan bir oyun niteliğini taşımakta. Yalnızca birkaç saniye içerisinde kullanılmaya hazır olması sayesinde anlık bilardo isteklerini dahi tatmin etmeyi başaran ve aylık yaklaşık olarak on milyonluk devasa kullanıcı kitlesine hitap etmesiyle daima farklı rakiplere karşı gelme imkanı sunar. Facebook Oyun Kartları ile 8 Ball Pool oyununa avantajlı ödeme yapabilirsiniz. Yardim bölümünde " Facebook Oyun Karti Nasil Yüklenir ? " baslikli makaleden ( https://www.durmaplay.com/Help/facebook-oyun-karti-yuklemek ) adresinden nasil aktif edebileceginizi resimli anlatimdan görebilirsiniz.
143
Oyunun Açıklaması
İrfan Y.
16 Aralık 2014 18:00
Facebook'ta oynanan bilardo oyunudur.
Yasin S.
16 Aralık 2014 19:27
Keşke kendi yorumlarını katarak daha aydınlatıcı bir yorum yazsaydın. Senin yaptığın açıklamanın bir benzeri yorum altında zaten bulunmakta.

Tarihi oldukça eski yıllara dayanan ve dünyanın en popüler sosyal sporlarından birisi olarak gösterilen bilardo, günümüzde de amatör ve profesyonel arenada sayısız tutkulu oyuncuya sahip durumda. Futbol ve basketbol gibi sporlardan farklı olarak fiziksel anlamda gerçekleştirebilmek için özel bir masaya sahip olunması gerekmesi çoğu bilardo severin bu zevklerini özel mekanlarda gerçekleştirmesine neden oluyorsa da, modern çağın imkanları dahilinde evden veya işten de bu istek tatmin edilebilir hale gelmiş durumda. Yaklaşık on sene önce dijital dünyada geliştirilmeye başlanan bilardo oyunları, başarısız fizik kuralları ve sınırlı grafik imkanları ile kullanıcılarını belirli bir noktaya kadar tatmin ediyorduysa da, günümüzde her iki yönden de gelişmiş sistemlere sahip olunduğundan tarayıcılar üzerinden dahi gerçek bilardodan neredeyse hiçbir farkı olmayan yapımları tecrübe etmek mümkün.

 

8 Ball Pool, Miniclip stüdyoları tarafından geliştirilerek Facebook üzerinden dünyanın dört bir yanına dağıtılan bir oyun niteliğini taşımakta. Yalnızca birkaç saniye içerisinde kullanılmaya hazır olması sayesinde anlık bilardo isteklerini dahi tatmin etmeyi başaran ve aylık yaklaşık olarak on milyonluk devasa kullanıcı kitlesine hitap etmesiyle daima farklı rakiplere karşı gelme imkanı sunan 8 Ball Pool, Türkiye genelinde de hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahip durumda. Sizler de 8 Ball Pool'u vakit kaybetmeden Faceook hesaplarınıza ekleyebilir ve üst düzet bilardo keyfi yaşayabilirsiniz.

GÜLSÜM D.
8 Şubat 2015 02:37
faydali bilgi saol.