alexa
Age of Conan ( PC )
Age of Conan ile etkileyici çevre sesine, yabani ve günahkâr bir evrene adım atacaksınız. Birbirinden acımasız tanrılar, mitolojik yaratıklar ve kaybedilmiş uygarlıklarla dolu bir dünyaya giriyorsunuz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
181
Age of Conan
burak i.
11 Aralık 2014 13:26

Age of Conan ile etkileyici çevre sesine, yabani ve günahkâr bir evrene adım atacaksınız. Birbirinden acımasız tanrılar, mitolojik yaratıklar ve kaybedilmiş uygarlıklarla dolu bir dünyaya giriyorsunuz. Bu acımasız dünyada en sonunda kudretli bir barbar Aquilonia kralı olarak tahta geçer. Ancak hükümdarlık büyük bir kargaşanın içerisindedir ve şeytanlarla dolu olan cehenneme doğru sürüklenmektedir. Bu kara dünyada tüm bunların yanı sıra kara büyüler ile de karşı karşıya kalıyorsunuz. Conan’ın hükmündeki tüm erkek ve kadının kaderi kendi ellerinde. İşte bu karmaşık dünyada artık söz sırası sizde. Aryas’ın oğullarının doğduğu bu karanlık çağda imparatorluklar ve uygarlıklar artık dağınık bir haldeydi. Ancak henüz hiçbir şey bitmemişti. İşte böyle bir dönemde gelen Conan, tüm bunlara bir son verecekti. Elinden kılıcı düşmeyen kudretli Conan’ın tek hedefi imparatorluklar ve uygarlıkları eski refah dönemine geri döndürmek.

 

70 yıllık bir tarihi olayı anlatan Age of Conan oyununun birbirinden korkunç iblisler ve yaratıklar ile mücadele ediyorsunuz. Oyun birçok farklı mekânda geçiyor. Her bir mekânın birbirinden farklı hikâyesi var. Oyun sırasında da bu hikâyeler size anlatılıyor. Bu sayede de oyunu bir film tadında oynuyorsunuz.

 

Age of Conan oyunun dünya genelinde birçok kişi tarafından beğenilerek oynanıyor. Oyunun başarılı grafikleri ve ses efektleri de oyuncuları etkiliyor. Kullanılan oyun motoru sayesinde karakterinizi özelleştirebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra yıkık şehirler ve kalelerdeki detaylar sizi gerçek bir dünyaya götürüyor. Bir yandan tarihi yaratıklarla mücadele ediyor bir yandan da imparatorlukları bu lanetten kurtarmaya çalışıyorsunuz. Artık tüm insanlığın tek umudu sizsiniz. Elinize kılıcınızı alın ve iblisleri yok etmeye başlayın.

Kaan Taha U.
18 Aralık 2014 21:33
Yılların efsane oyunu age of conan :)
Kaan Taha U.
18 Aralık 2014 21:35
Yılların efsane oyunu Age of Conan :)
İbrahim Çağatay Ö.
20 Aralık 2014 00:42
yeniler bilmez arakdaşlar :)
Alperen A.
31 Aralık 2014 21:55
Çok başarılı bir oyun ellerine sağlık yapımcıların :)
Emre E.
8 Ocak 2015 21:53
eline sağlık kardeşim
hüseyin h.
17 Mart 2015 19:51
liseliler bilmez bu oyunu yılların oyunu :)