alexa
Age of Conan ( PC )
Age of Conan ile etkileyici çevre sesine, yabani ve günahkâr bir evrene adım atacaksınız. Birbirinden acımasız tanrılar, mitolojik yaratıklar ve kaybedilmiş uygarlıklarla dolu bir dünyaya giriyorsunuz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
168
Karakterler Sınıfları ve Yetenekler
Ekin G.
1 Nisan 2015 00:25
Karakterler en fazla 80. seviye olabiliyorlar. 10. seviyeden itibaren "Feat" denilen (World of Warcraft'taki talent tree ile aynı) karakter gelişim seçeneklerine ulaşıyoruz. Her sınıfın 3 Feat ağacı var. Bunlardan biri "General" isimli bir ağaç ve kendi ana sınıfındaki öbür alt sınıflarda da bu ağaç mevcut.

Feat dışında seviye atladıkça yetenek (skill) puanları alıyor, bunları seviye atladıkça açılan Hiding, Recovery, Climbing gibi yeteneklere dağıtabiliyoruz. Climbing (tırmanmak) sadece belirli yerlerde yapılabiliyor, her yere tırmanamıyoruz. İkincil yetenek olan, dövüşle alakasız ticaret yeteneklerini (Architecture, Alchemy vb. )ve hasat yeteneklerini (Mining, Prospecting vb.) 20. Seviyede alabiliyoruz.

Oyunda dört ana sınıfa mensup toplam on iki tane karakter sınıfı var.Soldier, Rogue, Priest ve Mage şeklinde, temeli oluşturan ana sınıfların her birinde üçer tane karakter sınıfı var:

Soldier: Guardian, Dark Templar, Conqueror
Rogue: Barbarian, Assassin, Ranger
Priest: Bear Shaman, Priest of Mitra, Tempest of Set
Mage: Necromancer, Herald of Xotli, Demonologist


Cevap bulunamadı.