alexa
Age of Conan ( PC )
Age of Conan ile etkileyici çevre sesine, yabani ve günahkâr bir evrene adım atacaksınız. Birbirinden acımasız tanrılar, mitolojik yaratıklar ve kaybedilmiş uygarlıklarla dolu bir dünyaya giriyorsunuz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
165
Savaş Sanatı ve Fiziksel Mücadele
Ekin G.
1 Nisan 2015 00:31
Karakterler üç temel enerji barına sahip. Health, Mana ve de Stamina.Stamina enerjinizi temsil ediyor, vuruşlarınız bundan yiyor. Vuruş dışında koşmak da Stamina yiyor. Eğer Stamina koşarken tamamen tükenirse aldığınız kötü etki (debuff) yüzünden kendinizi savunma şansınız büyük ölçüde azalıyor. Dinlenmek için "rest" isimli bir yetenek var; onu kullandığınızda bütün barlar hızlıca doluyor.
Dövüş oldukça eğlenceli. Yakın çatışmada silahınızı sol yukarı, orta yukarı ve sağ yukarı olmak üzere üç yönden savurabiliyorsunuz. Özel yetenek diye alıştığımız şeyin bu oyundaki karşılığı "Combo". Çalışma mekanizması ismi gibi, kullandıktan sonra istediği savurma yönünde saldırmanızla gerçekleşiyor. 

İleri seviyedeki kombolar birden fazla yön isteyebiliyor. Son vuruşunuzuhasar veren bir Combo ile yaparsanız "Fatality" olarak sayılıyor ve düşmanı vahşice öldüren bir animasyon eşliğinde güzel bir Stamina yenileme (regeneration) etkisi alıyorsunuz. 
Cevap bulunamadı.