alexa
Age of Empires 2 HD Edition
Age of Empires 2 Satın Al ve ilk oyunun üzerine çıkarılan The Conquerors genişletme paketinde bulunan toplamda 18 adet farklı ırkı HD olarak oyna. Age of Empires 2 satin alma isleminizden sonra PC versiyonu olarak hemen teslim edilmektedir. Aktivasyon Steam üzerinden yapilmaktadir.
930
Bazı oyun türleri
Emre S.
9 Nisan 2015 20:38
Wonder Race: Zone’da olsun, IP’den olsun birçok kişinin zaten oynadığı ve bildiği bir olaydı Wonder Race. Oyun türü olarak eklenmesi daha rahat oynanmasını sağlamış. Wonder Race’de amacınız en hızlı şekilde Wonder yapmak. Olay bu kadar basit. Diğer kuralların hepsini kendin belirliyorsunuz. 

Defend the Wonder: Adından da anlayacağınız gibi bir ırka wonder veriliyor ve belirlenen süre boyunca onu koruması gerekir. Diğer takım ise korunan Wonder’a saldırmakla ve o belirlenen sürede yükmekle görevlidir. 

King of the Hill: Haritada, tam ortada bir wonder var ve amaç onun kontrolünü ele geçirip belli bir süre tutmak. Deathmatch’de yapılan savaşlara benzer meydan savaşları çok oluyor ama tabii normal oyun tarzı hiçbir şeye değişilmez.
Gökhan Ç.
17 Haziran 2016 22:46

Oyun modlarından bahsetmişsin sanırım. Teşekkürler.