alexa
Age of Wonders 3
Age of Wonders 3, kullanıcısına pek çok zevki tek bir yapım altında yaşatmayı başararak takdir ve beğeni de kazanmakta. Age of Wonders 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
112
Dratnot Özellikleri
mesut d.
1 Nisan 2015 15:28

Casus Uçağı

Gökyüzünde bir mekanik balık yüzme gibi görünüyordu. Whar onlar İmparator Leonus savaş makinelerine kıyasla ve süvari monte yapmak olabilir - kolayca sevk, ama biz onları görmezden Bu çürük görünüyordu, ve bizim okçu olabilir? Bu bizim hareketleri de güçlü bir patlayıcı ile donatılmış görmek için İmparator etkin bu uçağı her biri için, ciddi bir taktik hatası olduğunu kanıtladı. O bizim şehir kapıları içine sürdü. Patlamanın gücü benim en iyi defans ile parçaladı. Biz Evermont City böyle kaybettik. 

Mühendis

'Bu adam Leonus gibi bir şey oldu. O bir mühendis oldu, ve tamamen kişisel hijyen kayıtsız ve normal konuşma aciz makineleri ile olsa çok yetenekli. O kasnak oranları ve nasıl kuşatma motorları geliştirmek için yaklaşık droned. Doğal olarak, ben adam deli düşündüm, ama biz savaş ulaştı, o bize hem yaşatıldığı bir bozuk landship sabit. Onun anahtarı sadece bir kaç iyi yerleştirilmiş musluklar ile, o şehrin duvarında bir zayıf nokta bulunur ve askerler engelsiz ilerlemek böylece bir delik kırdı. Bizim lider Engineers iyilik neden şimdi bakın. '

Silâhşör

'Silahşör omzunun uzun demir tüp kaldırmadan önce kalabalık leered. O düşman Berserkers bir patlama kaybediyor. Bir ağacın kapağının arkasında ıslanma, o ikinci atış hazırladı. Her atış ile, o biz düşman meşgul zaman, çoğu yaralandı böyle aralığı ve doğruluk ile başka bir adam savaşırken. Biz Silahşörler oldukça hızlı çalıştırabilirsiniz çünkü, zor değildi, ondan onları uzak tuttu. Birkaç dakika içinde, biz savaş ayakta son olanlar vardı. Şimdi her savaş için ben benim şirket silahşörlerden umuyoruz. '

Cevap bulunamadı.