alexa
Age of Wonders 3
Age of Wonders 3, kullanıcısına pek çok zevki tek bir yapım altında yaşatmayı başararak takdir ve beğeni de kazanmakta. Age of Wonders 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
127
Ses ve Atmosfer !
Ekin G.
2 Mart 2015 15:05
Müzik konusunda tatmin olduğumu söyleyebilirim. Önceki Age of Wonders oyunlarından tınılar yakalamanız mümkün ama genelde özgün parçalar. Fakat sorun sayılarının az olması. Parçalar kayda değer uzunluktalar ama birbirlerine oldukça benziyorlar. Ne yazık ki akılda kalmıyorlar. Akılda kalıcık deyince Warcraft 3 aklıma geliyor. Human March hala söylenebiliyorsa vardır elbet bir keramet... 

An itibariyle Age of Wonders'a 50 saatimi gömmüş durumdayım ve inanın daha çok ama çok uzun saatler beni bekliyor. Denenecek onlarca sınıf, atılacak daha görülmemiş bin bir çeşit büyü, hot seat modunda kafalarına vurulacak arkadaşlar, online arenada beni bekleyen dişli rakipler ve binlerce ama binlerce turn var. Bir sıra tabanlı oyun sever olarak bu sene çok güzel geçiyor sevgili okuyucum. 10 Nisan'da Warlock 2 çıkıyor ve ben ihya oluyorum, kum saatlerini defalarca döndürmek ömrümden ömür götürecek olsa da, varsın dökülsün küm tanecikleri. Ding!
Cevap bulunamadı.