alexa
Age of Wonders 3
Age of Wonders 3, kullanıcısına pek çok zevki tek bir yapım altında yaşatmayı başararak takdir ve beğeni de kazanmakta. Age of Wonders 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
110
Sınıf Üniteleri
mesut d.
2 Nisan 2015 14:17
Rogue benzersiz birimleri Grimbeak Kargalar hariç şehirlerde üretilmektedir. Aşağıdaki imparatorluk yükseltmeleri araştırılmış olması gerekir sırayla sınıf birimlerinin listesi, yanı sıra her birim için gerekli bir yapıdır.

Grimbeak Kargalar

'Cıvıl cıvıl tüylü uçan şeyler konuşuyor o adam sakının. 
Onlar birer ikişer zayıf olabilir, ama onların dizeleri çeker kim 
Belirli azap komplo, sessiz hülyada izleyecekler. 
Ve en iyi Türbenin içinde sol çürük şeyler onun arkadaşlarını yem. 

Orduları onun çocuklarını kısmak için geldi Onlar, onu uyardı 
Onlar şehir girdi onu casusluk, tuzak kurmak yardımcı oldu. 
Onlar kaçtı Sonra, onlar, onların çığlıkları tadını, ölü avlanan 
Orduları gibi gıdaklayan onları kesip, ve onların gözlerinin şölen. 

Shady fragmanları bir savaş kasıp kavuran bir kez rüzgar, yakalamak. 
Duman cepler, paslanmış bıçaklar ve ağlama işkenceyle sürüleri. 
Savaş, tüm boyunca, daha önce başlamış, akıllı haydut kazandı 
Grimbeak Crows Dinlenen 'chortling kaotik şarkısı.' 

Hain

'Beggarly alçaklar bir mafya karşımıza çıktı. Rogue Rab onları 'bizim cepler ağır olsaydı görmek için' gönderdi.Ben biz iyi güvence verdi. Onlar hançer kınından çıkmış. Benim kılıçlı onları sindirmeye çalıştı. Onlar sadece bize kanadına girişimi için teslim sahte. Ben saldırmak için kılıçlı emretti. Onlar merhamet için yalvaran, yere düştü. Benim erkek durakladı ve onlar vurdu. Ben üç adam kaybettim. Yani benim bıçak çıkardı ve onlar benim büyülü kılıç ham gücünü hissettim. Onlar hemen bir kent duvarının tarafı yukarı çekildi. "

Ozan

'Bir hancı olarak, birçok kadınla tanıştım, ama hiçbiri bir Rogue Rabbin gezici ozanların daha tehlikeli idi.Geldiklerinde, ben gizlemek istiyorum. Ben yaptım ilk kez, yarım men nefret bir neden için savaşa yürüyen, savaş şarkıları ile birlikte şarkı ile kendimi buldum, ama bu güzel ozanlar beni Doğduğum sebebi olduğunu düşünüyorum yapılan. Yani ben doğrusu bazı dolgun ozan seslendirdi ve benim kan haşlanmış çünkü ejderhanın hazine baskın bir intihar misyonu benim duyu gelmek daha mahzende kendimi kilitlemek istiyorum, bunu kabul edeceğiz. '

Cevap bulunamadı.