alexa
Age of Wonders 3
Age of Wonders 3, kullanıcısına pek çok zevki tek bir yapım altında yaşatmayı başararak takdir ve beğeni de kazanmakta. Age of Wonders 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
134
Teokrat Sınıf Üniteleri
mesut d.
3 Nisan 2015 15:40

Şehit

'O ben korktum biliyordum. Ben basit bir farmboy, mücadele hiçbir şey biliyordu. O kafama yaşlı ellerini koymak ve rahatlatmak Allfather konuştu. Ben hayatım önemi sonra biliyordu. Düşman oldukları her şeyi ile bize çarptı. Birçok kez bu benim son nefes olduğunu düşündüm ama ben, güçlüydü. Bir gut bıçaklama, benim kafatası, benim omuz bir tomar darbe için bir kırma darbe, henüz hiçbiri beni yaralı ve ben savaştı. Sonra yapılır ve ben sevindiler edildi. Beni mübarek kim onu ​​bulmak için koştu. Benim korku, ben, onu gülümseyerek onun bağırsak kanaması, kopmuş kolunu, kırık başını gördüm. O benim için öldü. Ben şimdi senin için ölmek nedeni budur. Ben bir şehit duyuyorum. '

Melek

'Millicent onlar düşmüş çocukların ruhları için gemiler olduğunu söylüyor. Melek sevdiklerini yakından izlemek tutmak için Theocrats hizmet vermektedir. O kabarcıklaşma Öksürük öldü oğlumuz Cedwin, sürekli yükünü daire pençeli kanatların ve büyük boş gözlerle olmak o ürpertici şişkin biri olduğuna inanıyor. Ben ikna olmadım. Nasıl oğlum olabilir? Ben onların SUMMONER'A isyan asla söylendi. Isyan memnun Cedwin. Bana itaat asla. Kutsal Master barış bir uhrevî fiyat ile gelirse Bazen merak ediyorum. '

Cevap bulunamadı.