alexa
Age of Wulin
Age of Wulin MMO türündeki dövüş oyunlarını seven oyuncular tarafından beğenilenerek oynanmaya devam ediyor. Age of Wulin WCoin satın alma işlemi yaptıktan sonra, Webzen ödeme penceresi üzerinden Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
212
Age Of ulin 2. Bölüm. Okullar ve ilk sınıfımız SHAOLIN
İsimsiz Üye
12 Mart 2015 14:26
Okullar


Oyunda doğruluk , denge ve kötülük olarak 3 farklı temel okul düşüncesi vardır. Bu düşünce size karşılığında uymanız gereken okul kuralları getirir.Örneğin kötülüğün okulları kendilerinden olmayanları öldürmenizi umursamazken iyilik okulları sizi çok fazla öldürmekten men eder. Yaptığınız kural ihlallerini okulunuuzn sunağında tövbe ederek sildirebilirsiniz bir süre bekleyerek. Doğruluk okulları Shaolin , Wudang , Emei ve Beggar's Sect, Denge okulları Scholar's Academy,Tang Clan ve Kötülük okulları ise Royal Guards ve Blissful Valley'dir Her okul öğrencisi 3 farklı teknikle savaşabilmektedir.

İlk sınıfımız: SHAOLIN


Doğruluğun temsilcisi Shaolin okulu kendini Buddha inancına adamış muhafızlardan oluşur ancak erkekler bu okula alınabilmektedir.Silah olarak uzun sopa ve yumruk-avuç teknikleri kullanırlar. İnanılmaz komboları ve dayanıklılıklarıyla öne çıkarlar. Stun ve diğer control kabiliyetleri en parlak yönlerindendir. 
3.Rehberde Wudang sınıfına geçeceğiz

Cevap bulunamadı.