alexa
Age of Wulin
Age of Wulin MMO türündeki dövüş oyunlarını seven oyuncular tarafından beğenilenerek oynanmaya devam ediyor. Age of Wulin WCoin satın alma işlemi yaptıktan sonra, Webzen ödeme penceresi üzerinden Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
575
Age Of Wulin Okullar ( Kötüler ve İyiler )
Barış S.
5 Mart 2015 18:01

8 adet okul var. Her okulun 3 adet alt skill dalı var. Okullar 4 iyi 4 kötü olarak biliniyor.

İyiler;
1-Shaolin: ( Bu okuldaki kişilerin hp ve energy leri diğerlerine göre daha fazla ilerki zamanlarda anlatıcam. Ve bu okula sanırsam sadece erkekler katılabiliyor. Eğer yakın dövüşü çok severim ben yeri gelir KungFu yeri gelir Bambu Sopası ile dalarım diyorsan bu okul senin için. Ama Bunları söylediğim 3 alt dal skilli ile seçiyoruz ve ilk olarak Kung Fu ile başlıyoruz. Ve rakibi stunlamak için çok değerli skiller bu okulda var. Arkadaşlarınıda iyileştirebilirler. )

2-Wudang: ( Bu okul oyunda favoridir. Zaten yazımın sonunda favori okulları size söyleyeceğim. Bu okul biraz tank, biraz kendini iyileştirme, biraz güç karışımı melez bir okul ( Melez derken yani saf kökeni olan benim lafım öyle ) ama bu okuldakilar biraz yavaş oluyor. Bu okulda kılıç kullanılır. )

3-Emei: ( Bu okula sadece bayan karakter katılabiliyor. Bu okuldakilerde çok sağlam stun skilleri ve arkadaşa yardım ( BUFF) skilleri bulunuyor. Yani takım oyunu bu okul.

4-Beggar's Sect: ( Bu okul dilenci tarikatından oluştu. Ve gerçekten sağlam bir okul ve benimde okulum. Bu okulda kılıç yok aynı Shaolin gibi kendine has KungFu'su ve Sopa'larıyla meşhurdur. Gerçekten güçlü atak ve savunma yapabilen ayrıca çok hızlı bir okuldur. Tavsiyemdir tabi ama tarz meselesi.

Kötüler;
5-Scholar: ( Bu okul bilimadamı tarikatından oluşmuştur. Bu okul kılıçta çok iyidir, oyunda en iyi kılıç kullanan okul budur gerçekten çok yüksek ataklar yapabilir. Sadece atakda üstün değil hayran kaldığım bir sınıftır. )

6-Tangmen: ( Bu okuldakilerde Emei gibi arkadaşlarına BUFF verir ve Dagger ( Tek bıçak ) kullanırlar ve gerçektende iyi bir atak çıkartırlar ama çokta güçlü ataklar beklemeyin. )

7-Royal Guards: ( Arkadaşlar bu okulu tam kavrayamadım. Bu oku kılıç ve uzaktaki adama zincirli kanca gibi bir silah fırlatıp yanına çekiyorlar. Çok farklı sistemli ama bir o kadarda güçlü bir okul ve bu okuldaki biriyle karşılaşırsanız boşuna kaçmaya çalışmayın kaçamassınız. Siz kaçarken canınızı azaltmadan direk çatışmaya girin. Ve arkadaşlar birşey diyim her okul birbirine benziyor gibi mesela tangman emei ye ama hiç ama hiç öyle değil sakın böyle kanaate varmayın hepsinin 3 alt dal skilli var ve bunlar olmasa bile ekipmanları tarzları çok farklı o yüzden açıklamalardaki birbirine benzeyebilir aldırış etmeyin. Ve bu okulun özel yeteneği moba daldığında takıp arkadaşına mobun hp sinin 4/1 i geliyor. )

8-Wanderer's Walley: ( Bu okul çok hızlıdır ve çift kılıç kullanırlar. Çift kılıçta bu okul birincidir. Ve arkadaşlar gözlemlediğime göre bu okulda çoğu skillin bir özelliği var bizim o okuldaki karakterlere dalamadığımız oluyor 5-6 saniye vede bu çok büyük bir kayıp aman dikkat edin hızlı bir sınıftır. Ellerine fırsat vermeyin. Ve canları çok az olur. )
Cevap bulunamadı.