alexa
Age of Wulin
Age of Wulin MMO türündeki dövüş oyunlarını seven oyuncular tarafından beğenilenerek oynanmaya devam ediyor. Age of Wulin WCoin satın alma işlemi yaptıktan sonra, Webzen ödeme penceresi üzerinden Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
205
kraliyet Muhafızları
mesut d.
28 Nisan 2015 12:55

Öykü 

Kraliyet Muhafızları doğrudan ondan emir alarak, Zhu Yuanzhang tarafından kurulmuştur. Ancak İmparator Yongle döneminde, onlar daha fazla beceri ekili vardı, ve nihayet imparatorluk sarayında uzak kırma ve Jianghu katılmadan, daha güçlü ve daha iddialı hale gelir. 
Korkunç, hapishane gibi binadan oluşan Onların merkezi, başkentin batısında yer almaktadır. Kraliyet Muhafızları gizli misyonlar üstlenmesi ve özel ayrıcalıklar ve bol para var. Artık emperyal mahkemenin yetkisini taşıyan olsa, onlar hala bir derece güçlü mezhep vardır. Onlar uğursuz yin tarzı dövüş sanatları uygulama, zalim ve soğukkanlı olduğu; Jianghu tüm mezhepler onları korku. 

Mezhep Pozisyonu 

Kraliyet Muhafızları gizlice Wulin'e işlerine katılan ve casusluk, tutuklama ve sorgulama faaliyetleri yürüten, Jianghu dolaşmak. 
Bunlar son derece acımasız ve kendi misyonunu gerçekleştirmek için gerekli her türlü araçları kullanacaktır. 
Onlar Evil mezhep olarak Jianghu herkes tarafından kabul edilmektedir. 

Cevap bulunamadı.