alexa
Age of Wulin
Age of Wulin MMO türündeki dövüş oyunlarını seven oyuncular tarafından beğenilenerek oynanmaya devam ediyor. Age of Wulin WCoin satın alma işlemi yaptıktan sonra, Webzen ödeme penceresi üzerinden Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
166
Oynanış !
Ekin G.
2 Mart 2015 15:09
Öncelikle oyunda olmazsa olmazınız mesleklerden kısa söz etmek gerekirse; 
İlk sırada yer alan toplayıcılık meslekleri olarak madenci , oduncu , balıkçı , çiftçi ve avcı olabilirsiniz. Bu mesleklerin hepsi aynı karakter tarafından alınabilmektedir. 

İkinci sıra ise sadece bir meslek seçebildiğimiz üretim dalı. Bu meslekler sayesinde terzi , aşçı , takı yapıcısı , demirci , bitki uzmanı yada zehir imalatçısı olabilirsiniz 

Üçüncü sıra ise kültür meslekleri. Müzisyen , go (weiqi) oyuncusu , bilgin ya da ressam olabilirsiniz. 

Son sırada da pazar alanı mesleklerinden dilencilik ve falcılık bulunmakta. Dilenerek oyunculardan ya da npclerden para alabilir , falcılıkla düşmanlarınızın kordinatlarını bulabilirsiniz. 

İkinci değerli rehber bilgisi cultivation ve qi hakkında. Oyunun diğer oyunlara pek benzemediğinden daha önce bahsetmiştim. Oyun yaptığınız görev, eventler (ajanlık , kervan muhafızlığı vb. ) ya da hayat faaliyetleri sonucu size exp vermekte. Bu verilen exp her 100 saniyede bir kere 266 cultivationa dönüşüp birikir. Bir karakter en fazla 999 tecrübe puanı sahibi olabilir.Bu nedenle tecrübeniz doluysa cultivationa dönüşene kadar tekrar tecrübe kazanamazsınız.Bu nedenle oyunda kazanmaya çalıştığınz temel birim tecrübe puanı değil cultivation. Cultivation skillerinizin seviyesini yükseltmek için kullanılan puan birimidir.
İsimsiz Üye
12 Mart 2015 05:20
Bana göre oynanmasada olur denilecek oyunlardan birisi. Ben 3 ay boyunca  bu oyunu oynamıstım oyundaki tek amacın sap gibi beklemek.Oyunda Lvl kasma oalyı yok LvL'ın  kastığın okul becerisi ve genel becerine göre belirleniyorki onlarda oyunda açık olduğun süre boyunca kasılıyor. Yani yok mob kesicm lvl alıcam gibi bir tarzı yok oyunun. Hele craft sistemini anlatmaya bile gerek duymuyorum.Hiç önermem açıkçası