alexa
Age of Wulin
Age of Wulin MMO türündeki dövüş oyunlarını seven oyuncular tarafından beğenilenerek oynanmaya devam ediyor. Age of Wulin WCoin satın alma işlemi yaptıktan sonra, Webzen ödeme penceresi üzerinden Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
200
Yaşam Becerileri Rehberi-Avcılık
mesut d.
30 Nisan 2015 17:03

ay ve ok ile hayvanlar öldürmek için ıssız dağların ve ormanların üzerinden gidin. kürk, kemikler ve keskin bir kılıç kullanılarak elde edilen eti ekipmanı yapımında kullanılan ve olabilir pişirme maddeler olarak.

Hunter bir toplama türü Yaşam Beceri deri, ayrık ve bağırsak oyuncular izin verir bazı hayvanlar ve toplamak , iç organlar (kalpler - (tenderloins, kaburga, omuz, kalça, bacaklar, çene / yanak çökerttiğini veya farklı kesim) kendi et Böbrekler bezoarların gibi, mideleri, safra kesesi, barsaklar), kan, yumurta, kemikler, vücut parçaları (başları, pençeleri, kuyrukları), postlarını / deriler / kürkler, tüyler, dişler / dişlerini / dişleri, boynuzları / boynuzları, toynakları ve diğer ürünler ( safra kesesi taşları).

Hunt Öğrenme

Oyuncular herhangi bir kasaba veya şehir içinde bulunabilir Hunter Yaşam Beceri Master onu satın alarak bu mesleği öğrenmek. Yaşam Beceri Masters görmek için haritaya , oyuncu ", kendi harita (M) açmak altındaki" Hayat Master "seçin ve üzerine tıklayabilirsiniz Harita Simge Hunter NPC.png Avcı ".

 

Bu mesleği öğrenmek için fiyat önceden öğrendikleri diğer hangi toplama becerileri bağlıdır. Beceri, oyuncular öğrenme üzerine:

 

1 Stiller Bıçak verilir (en düşük seviye tipi)

20 Hunter Yaşam Beceri Deneyim puanı verilir

"İlk Avcılık" kimliğini meydan izin

gerçekleştirebilirsiniz Hunter'ın Günlük Görev .

Bu hayat beceri kullanmak için, oyuncular olmalı av bıçağı kendi sırt çantası.

Cevap bulunamadı.