alexa
Age of Wulin
Age of Wulin MMO türündeki dövüş oyunlarını seven oyuncular tarafından beğenilenerek oynanmaya devam ediyor. Age of Wulin WCoin satın alma işlemi yaptıktan sonra, Webzen ödeme penceresi üzerinden Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
206
Yaşam becerileri rehberi-Madencilik
mesut d.
30 Nisan 2015 17:00

Ming Hanedanı toprakları bol mineraller vardır. madenciler gün sonra gün açık havada çalışıyoruz. Toplanan mineraller üstün silah ve özel öğeleri yapmak için kullanılır.

Öğrenme Madencilik

Oyuncular Madenci Yaşam Beceri Usta NPC onu satın alarak bu mesleği öğrenebilirsiniz. fiyat diğer yaşam becerileri önceden öğrenmiş ne bağlıdır. Madencilik diğer toplama meslekleri öğrenme oyuncular durmuyor öğrenme (oyuncular aynı anda tüm toplama meslek öğrenebilirsiniz) unutmayın.

 

Madenci Yaşam Yetenek Masters herhangi bir kasaba veya şehir içinde bulunabilir. Onları görünür hale getirmek için harita oyuncular haritası (M) açabilirsiniz, altta "Hayat Master" tıklayın ve Harita Simge Madenci NPC.png Miner.

 

Tamamlayıcı Meslekler

 

Içinde Wulin'e Yaş , meslek birbirini tamamlar. Bir toplama meslek kendi kendine yeterli ve işletmek için başka bir meslekten malzemeleri gerekmez, onlar özellikle aşağıdaki üretim meslekler için gerekli olan:

 

Demirciler Açıkçası silah yapmak için onların ergitilmiş külçe için Madenciler gerekir

Esnaf kendi mücevher için taşlar toplamak için Madenciler gerekir.

 

Cevap bulunamadı.