alexa
Age of Wulin
Age of Wulin MMO türündeki dövüş oyunlarını seven oyuncular tarafından beğenilenerek oynanmaya devam ediyor. Age of Wulin WCoin satın alma işlemi yaptıktan sonra, Webzen ödeme penceresi üzerinden Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
201
Yaşam Becerileri Rehberi-Odunculuk
mesut d.
30 Nisan 2015 17:02

Öğrenme odunculuk

Oyuncular herhangi bir kasaba veya şehir içinde bulunan bir Oduncu Yaşam Beceri Master onu satın alarak bu mesleği öğrenmek. Yaşam Beceri Masters görmek için haritaya , oyuncu ", kendi harita (M) açmak altındaki" Hayat Master "seçin ve üzerine tıklayabilirsiniz Simge Oduncu NPC.png Harita Oduncu ".

 

Bu mesleği öğrenmek için fiyat önceden öğrendikleri diğer hangi toplama becerileri bağlıdır. Beceri, oyuncular öğrenme üzerine:

 

1 Wodcutting Axe verilir (en düşük seviye tipi)

20 Oduncu Yaşam Beceri Deneyim puanı verilir

"Serseri Oduncu" kimliğini meydan izin

gerçekleştirebilirsiniz Oduncu Günlük Görev .

Bu hayat beceri kullanmak için, oyuncuların bir olmalıdır balta kendi sırt çantası.

 

Tamamlayıcı Meslekler

 

Içinde Wulin'e Yaş , meslek birbirini tamamlar.

 

odunculuk yoluyla toplanan kaynaklar, bazı meslekler tarafından kullanılır:

 

Esnaf

Demirciler

Odunculuk Süreci

Ticaret Araçları

Ağaçları kesmek için, oyuncuların bir balta gerekir. Onlar meslek öğrenmek zaman düşük seviyeli balta oyuncuya verilir, ama daha iyi, daha güçlü olanlar herhangi bir kasaba veya şehir içinde Oduncu Yaşam Yetenek Master satın alınabilir.

Bir oyuncu bir ağaç pirzola her zaman, onların ax dayanıklılığı ahşap türü kesildiği bağlı, bir kaç puan azalacaktır. Dayanıklılık sıfıra düştüğünde, balta imha edilecek ve oyuncular bir yenisini almanız gerekir. Yani her zaman sık sık şehre dönmek zorunda kalmamak için mümkün olduğunca bu yüzden en kısa sürede en üst düzeyde balta satın almak için iyi bir fikirdir.

Cevap bulunamadı.