alexa
Aion
Aion, uzun yıllardır oyun dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilerek ilgiyi üzerinde toplayan yapımlar arasında yer almaktadır.  Aion Coins satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir. Aion Gold oyun içerisinden mail ile gönderilmektedir.
211
Gelicek olan 4.7 patch ile ilgili bilgi 1.BÖLÜM (Nisan-Mayıs) Ancient savaşı ve Pangaea
İsimsiz Üye
12 Mart 2015 21:29
Aiona gelicek olan 4.7 patch (7GB) hakkında sizee bilgi vereceğim.Patch'in 7GB olması ile  Gelicek olan güncellemelerin ne kadar etkili olacağını sizde anlamısşınızdır.
Şimdi geçelim Geelicek olan 4.7 patch notlarına:

"Ancients Savaşı" diye geçiyor ( Elçiler Britry Atreia arazi kapmak. Ağır mekanize canavarları yenmek ve efsanevi ödül kazanmak için bir ordu toplayabilmeli. )

Mekanlar ....


Pangaea
Adet sadece bazı uzayda değil donmuş ise eski toprak Rounov tahrip yıllardır, kayalar, rüzgar basınç altında çökmeye. Onlar antik kale inşa edildi bazen boş ve dokunulmaz runes. Onları kendi hakkı güçlü Daevas verilecektir.

Pangea Dünya
Pangaea dört arazilerinden oluşmaktadır. Bunların her biri büyük bir kale, dört bazlar ve birbirlerine eserler sekiz ilişkili vardır. Uçuş kalelerinden hariç her yerde izin verilir.

Ana üslerine ek olarak, Pangaea diyarında, Balaurlar yakalanan dört baz vardır. Eğer düşman kalesi topraklarına girmek ve paralel sunucularından oyuncularla mücadele böylece kale bağlantılı.

Kalenin dışında Alanı
Pangea portal kale yakalama sonucunda içine almak için her zaman izin açılır. Portallar sermaye yarışları merkezinde görünür. Onlar karakterler aracılığıyla gidebilirsiniz 65th arasında herhangi bir rütbe seviyesine.

Canavarları öldürerek Pangea kalelere NPC'de gerçekleşir değerli kupa değişim alabilirsiniz.

Pangea Fortress
Aynı zamanda, sadece tek bir kale kuşatma geçebilir. Savaşın dört tarafı her 100 katılımcı gelebilir. Karakter yakalama katılın olan 65 Savaşçı daha düşük olmayan bir rütbe ile seviye 1 rütbe.

Kuşatma Bölüm
10 dakika Fame Tapınağı ve Fame Sanctuary kuşatma başlamadan önce Pangaea portalları açılır. Her portal cevapsız sonra oyuncuların önceden belirlenmiş bir dizi otomatik olarak kilitlenir.

Buna katıldığını oyuncuların kale başarılı yakalama olursa, Atraksoy denilen gizli bir alanda, bir portal açılacak.

Arası sunucu kuşatma kahramanlar katılarak, Atreia büyük savaşlarda zafer sevinci, aynı zamanda benzeri görülmemiş ödülleri alacaksınız.

Cevap bulunamadı.