alexa
Aion
Aion, uzun yıllardır oyun dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilerek ilgiyi üzerinde toplayan yapımlar arasında yer almaktadır.  Aion Coins satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir. Aion Gold oyun içerisinden mail ile gönderilmektedir.
210
Gelicek olan 4.7 patch ile ilgili bilgi 2.BÖLÜM (Nisan-Mayıs) Gerha
İsimsiz Üye
12 Mart 2015 21:31
Gerha

Eyalet Gerhi kez Tiamat üs oldu. Lady Balaurlar onu karaya girişinde mühür, ancak ölümünden sonra, büyü gitmişti. Britra öldürme ve kendi yolunu her şeyi yağmalayan, onun askerlerinin transferi için bir köprü olarak kullandılar. Aynı zamanda kapı Elyolar ve Asmodianların bulundu.

Yüzleşme
, Hera ve Tegrak belirleyici savaşı shlestnutsya için arazi Gerhi geldi. 23:00 her ayın belirli bir gününde dev iki mücadele bunlar arasında olacak merkezi bir konuma yönlendirilir. Elyos ve Asmodianların tanrıların onların haberciler korumak ve onları Onur ve eşsiz bir kıyafet puan kazanmak için savaşı kazanmak yardımcı olmalıdır. Zafer durumunda eline merkez üssü ise yarış kazanan .

Veritabanları
3 kalelerinden ve tek baz 4 grup: Toplamda, 13 bazlar Gerhi vardır. Her grup kendi rengi vardır. Savaş Commander - NPC öldürerek yakalama oluşur. Yakalama grubunu bazlar bir renk ile işaretlenmiş zaman, kanlı savaş ve sikkeler tahvilleri almak hangi ile nominal canavar vardır.

---

Fofoku ve Zafir
Fofoku ve Zafir - alanda yakalama grup Gerhi bazlar topraklarını işgal Elyos veya Asmodianların dostu canavarlar görünür.

Adı altında fofoku orada bir yazıt "Ally Elyos" olduğunu, bu yüzden Asmodianlara saldırmak zorunda. Zafir sırasıyla, bunları sadece Elyolar can savaşmak için, müttefikleri asmodianlar vardır. Bu canavarları öldürerek kanlı bir savaşın bağları, sihirli taş bir kutu ve eski bir canavarın kalıntıları alabilirsiniz.

Antik Canavarlar Gerhi
Toprakları Gerhi Seyahat antik canavar çağırmak için büyük taşlarla sunaklar bulabilirsiniz. Onun kalıntıları bir canavar gerekli örnekleri aramak için. Sen öldürerek onları alabilirsiniz canavarlar veli fofoku veya Zafir grubun yakalanan üsleri Gerhi alanında görünen.

Toplam antik canavarlar 4 tip vardır. Sunak Görüşme sırasında, rastgele bu canavarlardan birini alabilirsiniz. Bunların her öldürmek için ödül farklı olacaktır. Bu zırh parçaları şeklinde 6 prim demetleri ve malzemeler olabilir. Bu malzemeler fofoku ve Zafir takımlar üretimi için ihtiyaç vardır.

Cevap bulunamadı.