alexa
Aion
Aion, uzun yıllardır oyun dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilerek ilgiyi üzerinde toplayan yapımlar arasında yer almaktadır.  Aion Coins satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir. Aion Gold oyun içerisinden mail ile gönderilmektedir.
218
Gelicek olan 4.7 patch ile ilgili bilgi 3.BÖLÜM (Nisan-Mayıs) Kaldor
İsimsiz Üye
12 Mart 2015 21:33

Geçmişte, kapı Balaur Kaldor Önce Lord açıldı - Fregionom. O Runes yaşadığı geniş toprakları bulunan ve Anoh adında yüce yapağı ile acımasız bir mücadele içine girdi. Maç sırasında çok alan yok bir patlama vardı.

Fregion yendi. Runes patlama kurtarıldı, ancak topraklarını terk etmek zorunda kalıyor. Kaldor bu güne kadar yakar, ve azgın alevler ve sprey lav kaynayan hala sıcak nefes Fregiona andırıyor.


Fortress Anoh
Yangın Kalp Kaldor toprakları - Atreia Anoh en güçlü kale. Onun kuşatma 21:00-22:00 cumartesi günleri gider.

Nötr bölgede Kaldor'un aşağıdaki karakterler elde edemezsiniz 65th kullanarak Kuzey Katalama sadece düzeyi ve Shego ağ geçidi .

Herhangi bir noktada Kaldor'un takma yükleyebilirsiniz. Ancak, rumuz kuşatmanın başında kale içindeki kaybolur.

Kale Balaur aitse, savunmanın stratejik noktaları üç koruyucu taban, önemli ölçüde zayıflatacak olan nöbet olan koruyucusu lord . Avukatı Balaurlar saldırı kitlesel eylem güçlü becerileri. Hepsi emniyet veritabanı yakalanır kadar, nüfuz edilemez bir bariyerden çevrilidir. Koruyucu üssünün bulunduğu üçgen. Her gardiyanların etkileyici bir miktardır.

Yakalanan üsleri belirli aralıklarla görünen işgalci Balaurlar korunmasını güçlendirmek için tekrar tabanını ele geçirmek olabilir ve, efendisi koruyucusu . Aksi kale defans ile savaş oynanacak, mülkiyet veritabanını korumak için çok önemlidir.

O düşman kale Anoh ırk aitse, koruyucu baz yakalama gerekli değildir. Kaleye yol tarafından korunan kapıyı, engelleme olacak NPC korumaları . Bunun yerine veritabanını koruma, kale etrafında paralı askerleri aramak kuşatma obüsler ve mobil yükleme kullanmak olacaktır.

Gücünü sahibi olabilir her yarış daha 2 gün değil, ve sonra beş dakika kale kuşatması başlamadan önce Balaur malı olur.

Kuşatma Anoh diğer kalelere aksine para koymak değil. Karakter Mesaja başarılı kuşatma ile ünvanını geliyor "Invader Kaldor'un."

Ayrıca, kalenin başarılı bir kuşatma veya savunma ödül kuşatma katkısına bağlıdır, görevi haftalık yapılır. Karakteri kuşatması ve korumak farklı bir terfi alır.

Referans noktaları haritanın sağ kenarının köşelerinde bulunan eliyskaya Kaldor ve asmodianlar karakoluna bulunmaktadır. Bu alanlarda, ışınlanma heykelleri vardır onun yarışını Yakalanan eserler Kaldor ve kalesinin kendisini Anoh lider.

Öfkeli Anoh
Elçi Lejyon, kale yakalanan bir canavar çağırmak için öğeyi alır. Bu 6 gün boyunca envanterinde saklanır. Anoh kale önündeki zemine tahrik Kılıç madde ihtiyacını kullanın. Bu durumda, 30 dakika kılıç aktivasyonundan sonra patron Öfkeli Anoh baskın görünür.

Kahramanca, tekrarlayan görevler ve kalenin fatihi: Bu görevleri farklı tipleri ile ilişkilidir. Onlar için, sen ödül farklı alabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.