alexa
Aion
Aion, uzun yıllardır oyun dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilerek ilgiyi üzerinde toplayan yapımlar arasında yer almaktadır.  Aion Coins satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir. Aion Gold oyun içerisinden mail ile gönderilmektedir.
117
Gelicek olan 4.7 patch ile ilgili bilgi 4.BÖLÜM (Nisan-Mayıs) Runatorium
İsimsiz Üye
12 Mart 2015 21:35

Bu genelge arena eğlence gözlük Rounov ana yerdi. Eski günlerde bu korkunç canavarlarla kanlı savaşta yer aldı. İzciler olan gövde uzun IDOM ile emdirilmiş güçlü canavar var Britry keşfetti. Elyos ve asmodianlar Balaurlar burası çok ilginç olduğunu anlamak için enfekte arena hakkında bilgi almak için talimat verildi. Şiddetli bir savaş yine bilgi biracial shlestnutsya peşinde.

Elyos ve kimin vücut enerji ida uzun süre maruz mutasyona tabi tutuldu, birkaç normal Balaurlar kurnaz tuzaklar ve antik canavar Cunaxa vardır arenada 6 ile 6 formatında test asmodianlar savaş. Kazanan Cunaxa aşmayı başarmış takım. Hala 20 dakika, puan daha fazla sayıda ekip sonra hayatta ise.

Bütün arena tuzakları ile iç içedir: merkezine girmeden kirlenmiş hareket hızını ve arena genelinde mavi gayzer azaltır ve hala saldırı hızını azaltır.

İlki, daha sonra iki daha: arena sandıklarda savaş sırasında görünür. Gövdesinden, sen düşmanın üzerinde bir avantaj sağlıyor yararlı öğeleri alabilirsiniz.

Savaşta Strateji ve savunma özel bir mekanizma kullanarak inşa edilebilir: uzak olmayan takımların başlangıç ​​noktalarından bulunan kolları dışarı itilir. Orada kolu alev duvarı kullandığınızda, yaklaşık 1 dakika boyunca arenaya koridor çıkışları kesin.

Runatoriume karakter ölümüne% 30 PvP saldırı ve savunma artırır ve başlangıç ​​noktasına geldiğinde, bir geçici etkisi, kazanır sonra.

Cevap bulunamadı.