alexa
Aion
Aion, uzun yıllardır oyun dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilerek ilgiyi üzerinde toplayan yapımlar arasında yer almaktadır.  Aion Coins satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir. Aion Gold oyun içerisinden mail ile gönderilmektedir.
323
Kıdemlı basamaklarının kısaltılması
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 14:34
Kıdemli Basamaklarının Kısaltılması

Kasım'da kıdemli ödüllerinin ilk 30 basamağı iptal olacak. Bu durum, kıdemli basamaklarının geliştirilmesiyle ilgili 29.09. tarihli haberlerde ilan edildi.
Topluluk içinde ilanla ilgili birçok soru ortaya çıktığı için sizin için biraz daha ayrıntılı bilgileri bir araya getirdik.

İşte geçişin unsurlarıyla kısa bir toplu bakış:
· Sahip olduğun her basamağa, geçişten sonra da aynen aldığın şekilde sahip olacaksın. Edinilmiş olan basamaklarda değişiklik yapılmayacak.
· Maksimum seviye 70 olarak kalacak ve değişmeyecek ya da düşürülmeyecek. 
· 40 ve üzeri bir kıdemli basamağına sahip olan oyuncuların kaygılanmasına gerek yok. Bu oyuncular açısından hiçbir değişiklik olmayacak. Her şey olduğu gibi kalacak.
· 31 ile 39 arası bir kıdemli basamağında olan oyuncuların değişiklikleri hesaba katması gerekiyor. Henüz ulaşılmayan basamaklar, geçişten sonra daha düşük bir değere sahip olabilir. 31 ile 39 arasındaki bütün basamaklar kolay uyarlanacak. Bunun nedeni, 31-39 arası basamakların yeni "giriş basamakları" haline gelmesi. Dolayısıyla kıdemli ödüllerine girişe uyarlanmaları için basamakların yüksek değerinin düşürülmesi gerekiyor.
· 1 ile 30 arası (30 dahil) bir kıdemli basamağında olan oyuncular en büyük değişikliği yaşayacak. 
o Geçişten önce: Artık eksik basamakları ve bunlarla bağlantılı ödülleri garantiye alma olanağına sahipsin. Bir kez satın aldığında elinde kalırlar - geçişten sonra bile
o Geçişten sonra: 1 ile 30 arasındaki basamaklar kapatılacak ve artık alınamayacak. Geçişten sonra bir altın paketi etkinleştirdiğinde, otomatik olarak 31. basamakta olacaksın ve bu noktadan itibaren daha yüksek basamakları açacaksın (31 üstü). 
· 1 ile 30 arasındaki basamakların ödülleri geçişten sonra "kapalı" olarak işaretlenecek ve artık seçilemeyecek. Ancak oyuncuların neden 1. basamak yerine 31. basamaktan başlayacağını açıklamak için yine tüm oyuncular tarafından görülebilecek.
1 ile 30 arası bir basamakta olan bir oyuncu üzerinden açıklama amaçlı bir örnek (örnekte 22. basamağı kullandık).
Geçişten önce: 
22. basamaktaki bir oyuncu bir altın paketini etkinleştiriyor. 23. basamağa çıkıyor ve böylece 23. basamağın tüm ödüllerine erişebiliyor. Şimdi başka altın paketleri etkinleştirecek olursa, zamanla 24., 25., 26. vs. basamakları açar.
Geçişten sonra:
22. basamaktaki bir oyuncu bir altın paketini etkinleştiriyor. 31. basamağa çıkıyor ve böylece 23. basamağın tüm ödüllerine erişebiliyor. Şimdi başka altın paketleri etkinleştirecek olursa, zamanla 32., 33., 34., 35. vs. basamakları açar.
Sergen B.
9 Mart 2015 10:34
Basamaklar Ne İşe Yarıyor Ben Hala Anlamadım :(