alexa
Aion
Aion, uzun yıllardır oyun dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilerek ilgiyi üzerinde toplayan yapımlar arasında yer almaktadır.  Aion Coins satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir. Aion Gold oyun içerisinden mail ile gönderilmektedir.
527
Görev çeşitleri nelerdir? Hangi görevleri yapmalıyım REHBERİ !
Ekin G.
2 Mart 2015 15:52
Aion'da binlerce farklı çeşitlerde görev vardır ve hepsini yapmak/öğrenmek/bilmek çok fazla zaman alır. Bu yüzden sizler için bu görevler çeşitlendirilmiştir. 

5 çeşit görev vardır, biz gayriresmi olarak tecrübeli oyuncuların bilgileri dahilinde bir sıralama yaptık, sizde bu sıralamaya göre görev çeşitleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 - Kampanya görevleri

Oyun içinde sarı ikon ile gösterilir. Hikaye görevidir, yüksek tecrübe ve iyi eşyalar verir.
Tamamlanması tavsiye edilen görevlerdir, en önemli görev grubu diyebiliriz.

 - Anahtar görevler

Oyun içinde lacivert ikon ile gösterilir. Genel olarak oyunda çok kullanacağınız durumları öğretmek içindir. Fakat oyunda önemli stigma beceri slotlarının açımına yardımcı olacak görevleride mevcuttur. Zindanlara giriş yolunu, ilk adımlarını tarif eden görevleri mevcuttur.
Yapılmaları önem arz eder, önemli ve yapılmasını tavsiye ettiğimiz görevlerdir.

 - Normal ve günlük görevler

Oyun içinde mavi ikon ile gösterilir. Tecrübe, kinah ve çeşitli eşya ödülleri olan görevlerdir. Seçmelidir, yapılması şart değildir. Fakat içlerinde belli birkaç görev vardır, bazı bölgelere erişim için yapılması gerekir. Level kasarken yapılabilirler. 
Yapılması kullanıcının isteğine/arzusuna bağlıdır.

 - Event ve leveling (zindan) görevleri

Oyun içinde kırmızı ikon ile gösterilir. Belli aralıklarla tekrar tekrar alınabilirler, genelde zindan içi veya oyun ekibi tarafından yapılan eventler ile alakalı görevlerdir. Çeşitli ödülleri bulunur. İsteğe göre yapılabilir.

Kale fetih görevleri

Oyun içinde mor ikon ile gösterilir. Kale fetihlerinden önce alınabilir görevlerdir. Çeşitli ödülleri vardır. İsteğe bağlıdır.

Tecrübeli oyuncuların yapılmasını önerdiği görevler, Anahtar ve Kampanya görevleridir.
Görevin o anki duruma göre NPC'nin üzerinde yada haritada simgesinin değişmesi normal bir durumdur. Simgeler manaları;

* Yeni Kampanya Görevi 


** Devam eden Kampanya Görevi 


*** Tamamlanmıç Kampanya Görevi
Cevap bulunamadı.