alexa
Air Conflict Secret Wars ( PC )
Aksiyon tabanli oynanis sistemi bu oyunu her türlü oyuncu için mükemmel bir hale getirecek 30 dan fazla bölge var ve her bir bölge oynadigimiz dönemin özellikleri üzerinden yaratilmis 16'dan daha fazla uçagi kontrol edebileceksiniz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
106
Bazı Hatalar!
Ekin G.
1 Nisan 2015 00:44
Hal böyle olunca bastır gitsin marşa diyerek motoru çalıştırıyorsunuz ve uçak anında havalanıyor. Bu durumda çevrenizde ağaç filan varsa çarpsanız da hiçbir şey olmuyor, uçağınız havalanmaya devam ediyor. Hedef aldığınız diğer uçaklar normalde hedef işaretinin daha uzak tarafından uçuyorlar, ama buna rağmen gene de onları rahatça vuruyor ve düşürüyorsunuz. Eğer yetmezse adrenalin göstergesi var. Bunu kullanarak düşmanlarınızı daha da haşat edebilirsiniz. Bar kendi kendine doluyor. Yaptığınız aslında basit: Makineliyle ateş et, alt tarafa bombayı bırak. Tamam oyun arcade yapıda bunu kabul ediyorum da, arcade diye bu kadar basit yapılmasının ve bazı gözükür detayların bu kadar atlanması da olmamış. Hiç değilse bunlara dikkat etselermiş.

Yapılan hatalar

Dogfight kısmında ise Fly&Die, Time Attack ve Kill Limit başlıklarıyla üç farklı oyun modu bulunuyor. Bu modlarda da düşmanları harcamaya çalışıyoruz. AC’de yalnız bir nokta dikkat çekiyor. Yapımın haritalarında İstanbul yer alıyor, ancak “Constantinople” ismiyle. Bu da ayrı bir handikap. Yapımda sekiz farklı oyuncuya destek veren bir multiplayer da var. Online üstünden server aradım, ama bulamadım. Grafikler ise zamanın gerisinden takip ediyor, hele ki bir yağmur efekti var pek dillere destan olmuş. Genel olarak kaplamalar ve tasarımlar hoşuma gitmedi. Ses bakımından efektler zayıf kalmış, ancak müzikler hoş olmuş.
Cevap bulunamadı.